Sosyal Kaynak Latest Articles

Editör

Pi network ve Bee coin referans kodu ile yüksek oranda kazanın

Hem Pi Network hem de Bee network için henüz düşük kazım dönemine girilmediğinden dolayı hemen bana ait referans kodu ile üye olarak yüksek oranda coin biriktirmeye başlayabilirsiniz. Şu anda sadece Pi coin ile belirli yerlerde ürün alıp satabiliyorsunuz. Bee’nin markette değer kazanması için de 2024 yılını hedef gösteriyor uzmanlar.

10 yıl öncesinin bitcoincileri gibi siz de şimdi Bee veya Pi coin biriktirebilirsiniz. Tabii ki ilerleyen zamanlarda Bitcoin veya ETH’nin yerini almayacaktır fakat günde sadece 1 defa telefonunuzdan uygulamayı açarak 24 saat boyunca coin üretmeye başlayabilirsiniz.  Daha önce açtığım konuya buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

pi network referans kodu

pi network referans kodu mtnklc


Hem BEE hem de Pİ için referans kodu aynı olup üyeliğinizi oluşturduktan sonra MTNKLC veya mtnklc yazmanız yeterli olacaktır. Zaten BEE’ye üye olabilmek için birinin referans kodunu kullanmanız gerekiyor. Pİ’ye de benim referans koduyla üye olarak daha yüksek oranda kazanmaya başlayabilirsiniz.

https://minepi.com/mtnklc

Bu sorulara cevap vermek ister misiniz?

KONUYA BİR YORUM BIRAK

Cevap yazmak için giriş yapmalısın.

  1. Tekrardan hatırlatmam gerekirse, şu anda gerek Pİ network olsun gerekse BEE coin olsun hiç birinde gerçek bir para karşılığı bulunmamaktadır. Bugünden yapacağınız işlemler ileriye dönük bir umut içindir. Ben her gün 15 saniyemi ayırarak bir şey kaybetmiyorum. O nedenle üye oldum. Sistemin saçma olduğunu veya gereksiz, zaman kaybı olduğunu düşünen arkadaşlar olabilir. Saygı duyar, saygı beklerim. 🙂