İnceleme

CMK RED COPPER Tava Kullananlar, Kullanıcı Yorumları

Maceracı Murat’ın tanıttığı, öve öve bitiremediği cmk red copper tava yada nam-ı diğer yanmaz, yapışmaz tava ile alakalı bu yazımızda ürün özellikleri ile birlikte sizlerden gelecek olan kullanıcı yorumları ve red copper şikayetleri yayınlanacaktır. Red Copper yanmaz tava kullananlar yorumları sayfanın altından paylaşıyorlar.

Maceracı Murat, ürün tanıtım videosunda bir mutfağa gidiyor ve Hüseyin Ay isimli aşçıya sürpriz yapıyor. Konuşmaların ardından ürün tanıtımına geçiyorlar. Yağsız et kavuruyorlar, sonrasında yanmadığını, yapışmadığını ve üstüne üstlük yağ kullanılmadığını gösteriyorlar. Bize oldukça makul göründü ve gayet kullanışlı geldi.

Ürünün menşei Amerika’dır. Hüseyin Ay, Amerika’da bir aşçı arkadaşıyla birlikte ürünün tanıtımını yaptığını söylüyor. Videoda ikiye bölününen ekranın sağ tarafında amerikadaki eleman, sol tarafında da bizim elemanlar tanıtımı yapıyordu.

CMK RED COPPER ÖZELLİKLERİ

Bakırdan yapılan bu tava 5 setten oluşuyor. Zaten videoda 5 adet yanmaz yapışmaz tava olarakta tanıtılıyor. Google’a bu şekilde yazarakta bulabilirsiniz fakat bizim tavsiyemiz herşeye rağmen ne olur ne olmaz diye cmk red copper kullananlar diye aratıp, insanların da yorumları ve şikayetlerini okursanız daha iyi olur diye düşünüyoruz.

En çok hoşumuza giden özelliği ise kolay temizlenebiliyor olmasıdır.

Burada şöyle birşey geliyor aklımıza. Acaba videoda görünen kalitede ürün mü gönderiyorlar yoksa çakma, işe yaramayan ürünler mi gönderiliyor? Bunun için kullanıcıların yorumlarına bakarak karar vereceğiz. Fakat videoda izlediğimiz kadarıyla e tabi birazda araştırdığımız kadarıyla iyi birşeye benzediğini söyleyebiliriz.

Zaten Maceracı Murat’ta cmk red copper tava setine kefil oluyor. Ben bu ürünü canlı gördüm, kefilim diyerek tavsiye ediyor. Ürünün satış fiyatı normalde 39 dolardır. Tek bir tavanın fiyatı amerikada 39 dolar olup Türkiyede ise 5 adet yanmaz yapışmaz tava setinin fiyatı 99 TL’dir. Çok mu düşük fiyat? Evet. Çok düşük fiyattır ve garantisi de bulunuyor.

CMK RED COPPER ALMADAN ÖNCE…

Cmk Red Copper Tava Kullanıcı YorumlarıBurada şöyle birşeyi de hatırlatmak istiyoruz. Maalesef Türkiye’de ürün desteği ürünü satıncaya kadar olduğundan dolayı sonrasında birçok kişi mağdur olarak ne yapacağını bilemiyor. Öncelikle memnun değilseniz sayfanın altındaki yorum alanından düşüncelerinizi paylaşarak bunu diğer insanların da öğrenmesini sağlayabilirsiniz. Sonrasında eğer vaad edildiği gibi bir ürünle karşılaşmamışsanız sonrasında Tüketici Hakları’na da başvurarak hakkınızı savunabilirsiniz.

5 Adet Yanmaz Yapışmaz Tava Yorumları

Sayfanın altından ürün ile alakalı paylaşılan kullanıcı yorumları ve red copper şikayetleri mutlaka okuyunuz. Siz de satın alıp, kullandıysanız lütfen düşüncelerinizi diğer insanlarla paylaşınız. Maceracı Murat, 5 adet yanmaz yapışmaz tava setine kefil olmuştur. Karar sizindir.

İlgili Makaleler

6 Yorum

  1. Hanımlar bence red copper tava almak için acele etmeyin. Bir kere maceracı murat tanıtıyor diye iyi olacak diye birşey yok. Ben şahsen amazondan sipariş vereceğim. Aynı fiyat zaten hemen hemen. Daha sağlam olur gibi.

  2. Kesinlikla almayın o maceracı ***i varsa kesinlikle almayın çakmafıt sahtedir veya zehirlidir paranın köpeği olmuş ona güvenerek aldım iade için muhattabım yok

    1. aynen Selim beye katılıyorum tvdeki görünenle gelen ürünün çok farkı var.iade için hiç kimseye ulaşamadım.dün geldi işyerinde duruyo.eve fln götürmedim napcamıda bilmiyorum.kesinlikle almayın

  3. aynen Selim beye katılıyorum tvdeki görünenle gelen ürünün çok farkı var.iade için hiç kimseye ulaşamadım.dün geldi işyerinde duruyo.eve fln götürmedim napcamıda bilmiyorum.kesinlikle almayın

    1. Evet aynen kazıkçılar insanları kandırıyorlar üç kağıtçılar kutu aynı ama içinden başka tava çııyor 5 tl lik

  4. onceden televızyonlarda cagrı ozturk denılen kısı vardı mıllete orjınal dıye cakma urunlerı sattı samsung nokıa gıbı ama gelın gorunkı mılletı dolandırdı haberınız olsun bence maceracıyada guvenmeyın cunku hersey para ıcın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı