Diziler

Çocuklar Duymasın Neden Yayınlanmadı? Bitti mi?

Hiç unutmam… Çocuklar duymasın dizisi ilk yayınlandığı zamanlarda ekran başına kilitlenir, ailece izlerdik. İlk yayınlandığı günden final yaptığı zamana kadar kaçırmamıştım. Sonraları bir kere daha yeni bölümleri ile başka kanallarda yayınlanan dizide Havuç, Duygu büyümüş, diziye yeni oyuncular dahil olmuş ve elbette Haluk ile Meltem’de yaşlanmışlardı. Derken bir kere daha çocuklar duymasın final yaparak ekranlara veda etti.

Çocuklar Duymasın’a Büyük Şok!

Son olarak bu yıl yeni bölümleri ile Kanal D ekranlarında yayın hayatına başlayan çocuklar duymasın bir kere daha izlenir, bir kere daha reytinglerde tavan yapar düşüncesi ile kolları sıvadı fakat günümüzde yayınlanan farklı kategorilerdeki diğer başarılı diziler Çocuklar Duymasın’ın kendi reytingine ister istemez olumsuz yönde etkide bulundu.

Elbette buradan çocuklar duymasın dizisi kötü bir dizidir, boşuna yayınlanıyor gibi bir sonuç çıkarılmamalıdır. Her şeyin bir sonu olduğu gibi bu dizinin de sonu gelmişti. İnsanlar artık farklı hikayeler, farklı konular görmek istiyor ekranda. Dizilerin genel olarak yapısı, konusu belli olduğundan dolayı insanlar artık daha heyecanlı şeyleri izlemek istiyor.

Netice itibariyle Kanal D, reytinglerde iyi sonuç alamayan çocuklar duymasın dizisini yayın akışından aldığı son dakika kararı ile çıkardı. Zaten son birkaç haftadır kulislerde çocuklar duymasın final yapacak, artık yayınlanmayacak şeklinde haberler almış başını gidiyordu. Her ne kadar yapımcı şirket konuyla alakalı sosyal medya hesaplarından bu tarz haberlerin asılsız olduğunu, yapılan haberlerin asparagas olduğunu söylese de aniden Kanal D’nin yayın akışından çıkarması dizinin oyuncuları ve yapımcısına büyük bir şok yaşattı.

Çocuklar Duymasın’ın Yeni Kanalı Hakkında

Şimdi halen diziyi takip edenler acaba çocuklar duymasın başka bir kanala transfer olacak mı diye merak ediyor. Şu anda öyle bir durum söz konusu olmadığından dolayı bir açıklama paylaşamıyoruz fakat konunun takipçisi olduğumuzu bilmenizi isteriz. Gelişmelerde sizleri haberdar edeceğiz. Daha fazla bilgi ve haber için Sosyal Kaynak’ı takip etmeye devam ediniz. Siz de çocuklar duymasın dizisi ile alakalı düşüncelerinizi yorum alanından paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı