Diziler

Dostlar Mahallesi Dizisi Efsane Oyuncuları ile Başlıyor

Yıllardır Alişan ve Çağla Şikel‘i ekranlarda ikili olarak sundukları sabah programları ile izledik. Önceleri cennet mahallesi dizisi ile yıllar boyu birlikte çalışan ikili şimdilerde ise Kanal D’de başlayacak olan dostlar mahallesi dizisi ile ekranlardaki yerlerini almaya hazırlanıyorlar.

Yapımcılığını Türker İnanoğlu‘nun üstlendiği dostlar mahallesi oyuncuları arasında Alişan, Çağla Şikel, Irina Ivkina, Hande Katipoğlu gibi ünlü oyuncular yer alıyor. Kanal D’de fragmanı yayınlanan dizi izleyenleri epey güldüreceğe benziyor. Normalde Kasım ayında başlaması beklenilen dizi Aralık ayında yayın hayatına başlayacaktır.

Dostlar Mahallesi Oyuncuları

Peki bu dizide kimler yer alacak? Oyuncuları arasında hangi ünlü isimler bulunuyor. Dilerseniz liste halinde dostlar mahallesi oyuncu kadrosu içinde kimler yer alıyor bunları paylaşalım… Dizide türk oyuncuların yanı sıra bir de yabancı bir oyuncu yer alacaktır. Daha önce ali baba ve 7 cüceler filminden izlediğimiz, tanıdığımız ve sevdiğimiz rus bir oyuncu da rol alacak.

Alişan (Metin)

DOSTLAR MAHALLESİ ALİŞAN METİN KARAKTERİ
Dostlar Mahallesi oyuncuları arasında Alişan Metin karakterini canlandıracaktır.

Alişan, 42 yaşında olan İstanbul’da dünyaya gelen ve önceleri Aynalı Tahir, Kurt Kapanı, Cennet Mahallesi gibi tutmuş projelerde rol almış yakışıklı oyuncu ve ses sanatçısıdır. Dostlar mahallesi dizisinde ise Metin karakterini canlandıracaktır.

Çağla Şikel (Seher)

Çağla Şikel Dostlar Mahallesi Seher Karakteri
Güzel sunucu ve oyuncu çağla şikel dostlar mahallesi dizisinde seher karakterini canlandıracaktır.

Çağla Şikel, 1979 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiş ve Alişan ile yaptığı sabah programlarında epey ses getirmiş güzel bir oyuncu, mankendir. Daha önce de cennet mahallesi dizisinde Alişan ile partner olmuş olan çağla şikel’i kavak yelleri, yalan dünya gibi dizilerden de hatırlayacaksınızdır.

Hande Katipoğlu (Füsun)
Dostlar Mahallesi Hande Katipoğlu Füsun Kimdir?
Hande Katipoğlu, dostlar mahallesi dizisinde füsun karakterini canlandıracaktır. Renkli kişiliğini ATV dizilerinden hatırlayacaksınızdır.

Oyunculuk dışında sigorta acentesi olan hande katipoğlu dizilerde genel olarak aptal sarışın rollerinde oynamış ve türk izleyicisinin beğenisini göstermiş olduğu performans ile kazanmış bir oyuncudur. Yahşi Cazibe dizisini izleyenler dizideki Simge karakterini hatırlayacaklardır.

Irına Ivkina Kimdir?
Dostlar mahallesi rus oyuncu irina ivkina resimleri
Irina Ivkina, daha önceleri Alibaba ve 7 cüceler sinema filminde rol almış ve kendisini Türklere sevdirmiş güzel bir rus oyuncudur.

Dostlar mahallesi dizisinde henüz hangi karakteri canlandıracağını bilmiyor olsakta aksanından dolayı bir rus kadını canlandıracak olan irina ivkina daha önceleri Alibaba ve 7 cüceler isimli filmde rol almıştı.

Dostlar Mahallesi Oyuncu Kadrosu

  • Alişan
  • Çağla Şikel
  • İrina İvkina
  • Hande Katipoğlu
  • Zeynep Eronat
  • İnan Ulaş Torun
  • Ceyhun Fersoy
  • Buse Varol
  • Turan Özdemir
  • Tayfun Sav

Dizi ile alakalı gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Daha fazla bilgi, haber ve görsel için Sosyal Kaynak’ı takip edebilirsiniz. Sizce dostlar mahallesi dizisi tutar mı? Bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı