Türkiye'nin Sosyal Medya Platformu

Formbella Zayıflama Kapsül Kullananlar

Mabella Kozmetik ürünü olan formbella kapsül kullanıcı yorumları

4 3.293

Zayıflama ürünleri konusunda tecrübeli olan biri olarak bu yazımızda formbella zayıflama ürünü ile alakalı incelemeyi yapacağız. Sizler de eğer isterseniz yorum alanından formbella kapsül kullanıcı yorumları, şikayetleri de paylaşabilirsiniz.

İnternette, aktarlarda, eczanelerde onlarca, yüzlerce zayıflamaya yardımcı ilaç, gıda takviyesi yada değişik ürünler bulunuyor. Bu yazımızda da formbella bitkisel kapsül hakkında detayları sizlerle paylaşmaya çalışağım.

Formbella Kapsül Nedir?

Bu tarz ürünlerde aslında çok söylenecek söz yoktur. Ürünün detayları, kullanım şekli, faydaları ve zararları gibi klasik bilgilerin dışında söylenebilecek pek fazla bilgi olmadığından dolayı üç aşağı beş yukarı aynı şeyleri söylemekteyiz. Fakat önemli olan ürün ile alakalı kullanıcı yorumları ve varsa eğer şikayetleridir.

Satış sitesinde iddia edildiğine göre formbella zayıflama ürünü tamamen bitkisel bir kapsüldür. Kullanacak olan kişinin daha sağlıklı bir hayat yaşaması için vücudundaki fazla yağlardan kurtulması gerekiyor. Bunun içinde en başta spor yapması, dengeli beslenmesi, yediği şeylere dikkat etmesi gerekiyor. Bütün bunların üstüne daha sağlıklı bir kilo kaybı için bitkisel gıda takviyeleri tercih edilebilir. Formbella kapsül de bunlardan bir tanesidir.

Formbella Kapsül İçeriği

İçerisinde 10’dan fazla bitkisel karışımın olduğu formbella bitkisel zayıflama kapsülünü kullanmadan önce mutlaka doktorunuzla irtibat sağlayınız. Eğer aşağıda saydığımız maddelere karşı bir allerjiniz varsa lütfen formbella kapsülü kullanmayınız.

 • Acı su kabağı ekstratı
 • Alıç ekstratı
 • Lotus yapratğının özü
 • Goji berry meyvesinin özü
 • Çin tarçını tozu
 • Geven otunun özü
 • Arpa tozu
 • Tıbbi nişasta (inceleyiniz)
 • Foti kökünün özü
 • Yeşil çay bitkisinin özü

Formbella Kullananlar

Ürünün satış fiyatı biraz tuzlu gibi geldi bize. 1 kutu formbella kapsül 150 türk lirası olup düzenli kullandığınız taktirde kilo verdireceği iddia ediliyor. Mabella Kozmetik’e ait olan formbella bitkisel zayıflama kapsülü ile alakalı yorumları ve şikayetleri okumadan karar vermeyiniz. Sizce formbella zayıflama gerçekten işe yarıyor mu? Bu konuda ne düşünüyorsunuz?

4 Yorum
 1. sibel

  2 ay öncesine kadar 82 kiloydum boyum 1.65 yani bayağı fazlam vardı, forumlarda,diyetisyenlerde,facebookta,çevremde her yerde fazla kilolarıma çare ararken bir forumda birinin tavsiyesini gördüm (formbella) zayıflama seti yağ yakan cay ve tok tutan FormBella urunu satılıyor tatları da çok hoş , son çare olarak FormBella,yı denedim ve 2 ayda 11 kilo verdim şuan 71 kiloyum vermeyede devam ediyorum çok ilgililer beslenme danışmanına istediğiniz zaman whatsapp tan yazabiliyorsunuz,onlar da yönlendiriyor zaten çok iyiler. kilonuzu takip ediyorlar mutlaka deneyin sizde faydalanın

 2. Çiler

  Kesinlikle para tuzağı , hiç faydasını görmedim . Sakın kullanmayın . Üstelik kullamaya başladığım günden itibaren sonuç alamadığımı bildirdim , bitirin tekrar görüşürüz dediler . Çay ve formbella tablet bittikten sonra faydası olmadığını söyledim , bana yeni ürünü size 150 tl ye veririz dediler . Çözümleride bu oldu

 3. Çiler

  Para tuzağı , sakın inanmayın

 4. Hilal

  1 ayda 8 buçuk kilo verdi bu ürünle ve tamamen iştah kesti tok tuttu ve dedikleri gibi yağdan yaktı kesinlikle deneyin derim

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.