İnceleme

Gece Kızı Bitki Çayı Nedir? Kullananlar, Şikayetleri, Kullanıcı Yorumları

Gece kızı bitki çayı, bitkisel bir zayıflama çayı olup hem yemeklerden sonra oluşan şişkinliği azaltmaya yardımcı oluyor hem de yağlarınızın hızlı bir şekilde yakılıp, spor, dengeli beslenme ile birlikte kilo kaybetmenize yardımcı olmaktadır. Yaklaşık 1 yıldır piyasada olan gece kızı bitki çayı, ibrahim saraçoğlu tarafından da tavsiye edilen bir detoks çayıdır. Bunu kendiniz evde de hazırlayabilirsiniz. İnternetten yada aktarlardan da satın alıp kullanabilirsiniz. Eczanelerde satılmayan bu ürünün satış fiyatı ise 40 TL’dir. Şimdi ürün hakkındaki detaylara geçebiliriz.

Gece Kızı Bitki Çayı Hakkında

Öncelikle insanlar neden kilo alır sorusunun yanıtını aramalıyız. Bu sağlık sorunlarından kaynaklı olabildiği gibi dikkatsiz beslenme, her gün düzenli spor yapmama, yeterli miktarda su, vitamin ve mineral alınmadığından da kaynaklanıyor olabilir. Öncelikle sorunun kaynağını bulmamız gerekiyor. Eğer çok kiloluysanız öncelikle bir doktora gidip danışmanızda yarar vardır. Eğer sağlık sorunlarından kaynaklı kilo alıyorsanız o hastalıkların tedavisi için bir yol izlenilmelidir ki zaten doktor size yapmanız gerekenleri söyleyecektir.

Eğer sağlık probleminiz yoksa kilo vermek için kendinizin yapabileceği birkaç yöntem bulunuyor. Biz her zaman olduğu gibi uzman kişiler gözetiminde, dengeli bir beslenme, düzenli spor ile kilo verilmesinden yanayız. Çok hızlı verilecek olan kilolar ilerleyen dönemlerde sağlık sorunlarının oluşmasına neden olabileceği gibi sporu bıraktığınız andan itibaren verdiğiniz kiloların çok daha hızlı bir şekilde alınması da söz konusudur. Fakat eğer diyorsanız ki benim pek fazla zamanım yok yada spor salonlarına gidecek durumda değilim o vakit İbrahim Saraçoğlu, Mehmet Öz ve benzeri uzmanların tavsiyelerine kulak vermekte yarar vardır.

Vücudunuzu Arındırıyor musunuz?

Kilo almanızın nedenlerinden bir tanesi de vücudunuzun çeşitli nedenlerle oluşan toksinleri vücuttan atamıyor olmasıdır. Dengesiz beslenmeden kasıt süresi belirsiz bir şekilde yemek yemek değildir. Yediğiniz besinlerin, gıdaların içerisindeki kimyasal ve zararlı maddelerin çok fazla alınıyor olmasıdır.

Eğer sürekli fast-food diye tabir edilen ve halk arasında abur cubur olarak bilinen gıdaları alıyorsanız, karbonhidrat ağırlıklı gıdaları (hamburger, unlu mamüller, pizza, lahmacun, kek, pasta, börek vs.. ) tercih ediyorsanız, içecek olarak sağlıklı ve doğal meyve suları yerine kola, enerji içecekleri, hazır meyve suları, alkol gibi sağlığa zararlı olanları tercih ediyorsanız 1 haftada olmasa bile bir ay içerisinde çok fazla kilo aldığınızı siz de fark edeceksinizdir.

Zaten kiloluysanız bu şekilde bir beslenme alışkanlığınız olduğu içindir. Derhal beslenme alışkanlığınızı değiştirmeniz gerekiyor. Kilo veremiyorsanız, üstüne üstün bir de kilo alıyorsanız mutlaka bugüne kadar yediğiniz şeylerin bir çoğundan uzak durmanız gerekecektir.

Gece Kızı Bitki Çayı Avakado Faydaları Nelerdir?
Avakado, güzel bir şekilde hazırlanınca çok lezzetli bir sebzedir. Tarifleri için internette arama yapabilirsiniz.

Gece Kızı Bitki Çayı Yardımcı Olabilir

Beslenme alışkanlığınızı değiştirmekten kastımız nedir? Nasıl beslenme alışkanlığınızı değiştireceksiniz? Öncelikle sabahleyin kahvaltı yaparken çok fazla abartmadan karnınızı doyurun. Ekmek, börek, pasta gibi şeylerden uzak durun ve mümkünse ekmeksiz yada kepekli ekmekli kahvaltı tercih edin. Protein olarak yumurta tercih edebilirsiniz. Hem tok tutacaktır hem de sağlığınıza çok faydası olacaktır.

Öğle yemeğini yerken -eğer dışarıdaysanız- döner ekmek, ızgara köfte yada benzeri şeyler yerine sağlıklı ev yemeklerini tercih edebilir; eğer ev yemeği yiyecek durumda değilseniz yarım porsiyon ile karın doyurulabilir. Aralarda mümkünse meyve alınabilir yahut bol su içilebilir.

Akşam yemeğinde ise çok hafif olacak şekilde salata yiyebilirsiniz. Ekmek kesinlikle almayınız. Hamur işlerinden düşmanınızmış gibi uzak durunuz ve bir de bitki çayı içiniz. Bunun için gece kızı bitki çayı tercih edileceği gibi yeşil çay, beyaz çay gibi bitki çayları da tercih edilebilir.

Gece Kızı Çayı Dostunuz olsun!

Gece kızı bitki çayını sadece akşamları değil, sabah, öğle, ikindi yada her hangi bir zaman diliminde kullanabilirsiniz. Bu bitki çayı vücudunuzdaki ödemin, toksinlerin atılmasını kolaylaştıracaktır. Zararlı toksinler yağ yakımını yavaşlattığından dolayı bu ürün ile birlikte yağ yakımının hızlandığını da göreceksinizdir fakat şurada bir hatırlatma yapmak istiyoruz…

Sadece gece kızı bitki çayı için değil, hangi bitkisel ürün olursa olsun siz spor yapmazsanız, yediklerinize dikkat etmezseniz, bol miktarda su almazsanız siz oturduğunuz yerden kilo verdirmeyecektir. Zaten daha sonraları gece kızı bitki çayı şikayetleri yada diğer ürünler hakkındaki olumsuz yorumlar da genelde bu sebepten yapılmaktadır.

Biz burada gece kızı çayının %100 işe yaradığını, çok faydalı bir ürün olduğunu iddia etmiyoruz. Lütfen yanlış anlaşılmasın fakat genel manada bu tarz ürünlerin amacı vücudunuzdaki toksinlerin atılmasını hızlandırmaktır, halihazırda yapmış olduğunuz diyetlere, sporlara destek vermektir. Bunun dışında direkt olarak oturduğunuz yerden kilo kaybetmeyi düşünüyorsanız bizim size tavsiyemiz paranızı boş yere harcamamanız olacaktır.

Gece Kızı Bitki Çayının İçindekiler Nelerdir?

Satış sitesinde de bu detayları bulmanız mümkündür. İçerisinde daha önceleri de çok tavsiye edilen kiraz sapı, yeşil limon kurusu, tarçın -ki çok severim-, ıhlamur, avakado (bunu da çok severim, salatası çok güzel oluyor. Bir başka yazımda avakado ile yapabileceklerinizi anlatmaya çalışacağım.) bulunuyor. Bu saydığım bitkisel ürünleri normalde alsanız da sağlığınız için iyi olacaktır. Fakat gece kızı bitki çayı içerisinde bütün bunların hepsinin kullanıldığı iddia ediliyor.

Kiraz Sapı Çayının Faydaları Nelerdir?
Kiraz Sapı Çayının Faydaları Nelerdir?

Normalde kiraz sapı kullanırsanız bu vücudunuzdaki yağların dışarı atılmasını kolaylaştıracaktır. Kullandığınızda sizi susatacağından dolayı bol su içerek vücudun su ihtiyacını da dengelemiş olacaktır. Yeterli miktarda su içtiğiniz taktirde böbreklerin çalışması da belirli bir zamandan sonra düzene girecektir.

Benzer şekilde ıhlamur da vücutta biriken toksinlerin dışarıya atılmasında yardımcı olacaktır. Sindirim sisteminin de düzenlenmesinde yardımcı olacak olan ıhlamur bitkisi yemeklerden sonra sizi rahatlatıp, sindirimin daha iyi olmasını sağlayacaktır. Bunun için evinizde ıhlamur çayı demleyerekte kullanabilirsiniz.

Tarçın, bağırsakların çalışmasında oldukça etkilidir. Benzer şekilde yeşil limon içinde barındırdığı B1, B2, B3 ve bol miktarda kalsiyum, karoten ile vücudunuzun bazı ihtiyaçlarını karşılayacaktır.

Yazdıklarım Yanlış Anlaşılmasın Lütfen!

Şimdi bütün bunları burada sıralıyorum, sayıyorum fakat yanlış anlaşılmaya fırsat vermemek için şunu hatırlatmak istiyorum. Bu bitkiler yada gece kızı bitki çayı bir defada sizi çok sağlıklı bir insan haline getirmeyecektir.

Bunları düzenli olarak aldığınızda ve altını bir defa daha çizerek belirtmek istiyorum ki düzenli olarak spor yaptığınızda, beslenmenize dikkat ettiğinizde, bol miktarda su içtiğinizde işe yarayacaktır.

Gece Kızı Bitki Çayı Nasıl Kullanılır?

Kullanma kılavuzuna ihtiyacınız yoktur. Normal tek kullanımlık paket çaylarda oluğu gibi süzen poşet içinde olan gece kızı bitki çayı günde 2 defa kullanılmalıdır. Tavsiye edilen oran bu kadardır fakat dileyenler bu rakamı 3’e çıkarabilirler. Kaynatılmış olan 1 büyük fincan suyun içerisine 1 adet gece kızı çayını koyup 3-4 dakika kadar demlenmesini bekliyoruz. Aslında 2 dakika kadar bekletseniz de yeterli olacaktır çünkü fazla kaldığında hem içilmeyecek bir duruma gelecektir hemde tadı size itici gelebileceğinden dolayı bir daha içmek istemeyebilirsiniz. O nedenle göz kararınca 2-3 dakika arasında bir süre demlenmesini bekleyiniz ve sonrasında afiyetle içiniz. Her gün öğle ve akşam yemeklerinden yarım saat, 1 saat sonra içtiğinizde yediklerinizin sindirilmesi daha kolay olacak, kendinizi daha rahat hissedeceksiniz.

Gece Kızı Bitki Çayı İbrahim Saraçoğlu Yorumları
İbrahim Saraçoğlu, bu fotoğrafta gece kızı bitki çayını tavsiye ediyormuş gibi duruyor. Bu fotoğrafı internetten buldum ve biraz dikkatli bakınca gece kızı bitki çayının montajlanarak elinde tutuyormuş gibi gösterildiğini anladım. Bu konuda dikkatli olabilirsiniz.

Gece Kızı Bitki Çayı Uyarıları!

 • Kesinlikle hamile bayanların bu çayı içmeleri tavsiye edilmiyor. İçildiği taktirde sorumluluk kullanan kişiye aittir.
 • Emziren anneler gece kızı bitki çayını içemezler. Neticede sindirim sitemini düzenleyeceğinden, metabolizmanızın çalışmasını etkileyeceğinden dolayı bebekte de benzer durumlar olabileceği için emziren annelerin de kullanmaları tavsiye edilmiyor.
 • Herhangi bir rahatsızlığınız varsa mutlaka doktora danışınız.
 • Gece kızı bitki çayı bir ilaç değildir, eczanelerde satılmaz.
 • İçindeki maddelere karşı bir allerjiniz varsa lütfen kullanmayınız.

Gece Kızı Bitki Çayı Kullananlar

Orjinal gece kızı çayının satış fiyatı 40 TL’dir. 1 paket içerisinde 15 süzen poşet çay bulunmaktadır. Günde 2 defa içtiğinizi kabul edersek 2 haftalık olacak olan 1 paket gece kızı bitki çayı yeterli olmayabilir. Dilerseniz yukarıda saymış olduğumuz bitkileri aktarlardan temin ederek kendiniz de evde bitki çayı hazırlayabilirsiniz.

Bu ürün ile alakalı insanların ne düşündüğünü merak ediyorsanız gece kızı bitki çayı kullanıcı yorumları alanından yorumları ve -varsa- şikayetleri de okuyabilirsiniz. Ürün ile alakalı kafanıza takılan sorular olursa kullanıcı yorumları alanından sorabilirsiniz.

Gece Kızı Bitki Çayı Şikayetleri

Maalesef Türkiye’de henüz oturmamış bir internet kullanım alışkanlığı bulunuyor. Yurtdışında bir kişi internet üzerinden yada direkt mağazasından bir ürün alacaksa mutlaka alacağı şey ile alakalı internetteki müşteri yorumları, şikayetleri okuyorlar. Türkiye’de son birkaç yıldır artmaya başlamış olsa da henüz tam olarak yaygın değildir. Elbette bunda interneti tam olarak kullanamıyor oluşumuzun da etkisi vardır. Bu nedenle eğer bir ürün satın alacaksanız lütfen önce Google, Yandex ve Türkiye’nin yerli arama motoru olan Çokya‘da arama yaparak insanların düşüncelerini okuyunuz. Siz de gece kızı bitki çayı kullananlar alanından düşüncelerinizi paylaşmayı lütfen unutmayınız.. Bu yazıyı sabırla okuduğunuz için teşekkür ederiz. Şimdilik hoşçakalınız.

Yorumlarınızı Buraya Tıklayarak Paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

50 Yorum

 1. Merhaba sosyal kaynak. Birçok şeyi yazmışsınız fakat gece kızı çayı nasıl hazırlanır onu anlatmamışsınız. Ben internetten satın almak istemiyorum, ibrahim saraçoğlunun dediği gibi kendim evde hazırlamak istiyorum. Bunun detaylarını neden paylaşmadınız da ürün satışı ile alakalı bir konu hazırladınız. Teessüf ederim doğrusu.

  1. Merhaba ayten hanım. Öncelikle belirtmeliyiz ki biz ürün satışı yapmıyoruz. Buradaki yazı tanıtım amaçlıdır. Diğer konuya gelecek olursak gece kızı çayı nasıl hazırlanır sorusunu da başka bir yazıda ele almaya çalışacağız. Sitemizi takipte kalarak gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

 2. gece kızı çayını sipariş vermek istiyorum fakat siparişi nasıl vereceğimi bilemedim nasıl satın alabiliriz bu çayı bir de ben parayı direkt ödemek istemiyorum kapıda ürünü görünce memnun klaırsam ödemek istiyorum diğer türlü kabul etmiyorum tamam mı?

  1. İnci hanım biz herhangi bir ürünün satışını yapmıyoruz maalesef. Sadece ziyaretçilerimize bilgilendirme amaçlı içerikler hazırlamaktayız. Ürünü kabul edip etmemeniz noktasında ise hiç bir bilgilmiz bulunmuyor. İyi günler.

 3. Şimdi 40 liraya alacağım paket bana kaç gün yetecek? Ben günde 2 defa yerine 1 defa kullansam da işe yaramaz mı? Bir günde 2 defa içmem şart mı? Hatta bazı yerlerde günde 3 defa içilmesi gerektiğini de yazmışlar. Lütfen mail atar mısınız? Teşekkürler.

 4. 17 yaşındayım okuldaki arkadaşlarım benimle çok fazla kilolu olduğum için alay ediyorlar lütfen bana da bir tane gönderin bende zayıflamak istiyorum.

 5. Ben şu anda bir diyet programı uygulamaktayım. İnternetten bulduğum, kendi kendime yaptığım bu diyet ile 2 haftada 1 kilo verdim. Acaba gece kızı çayını da içersem ekstra bir faydası olur mu?

 6. Sayın admin ben de gece kızı çayı sipariş ettim fakat henüz elime ulaşmadı. Acaba kaç gün daha beklemem gerekiyor. Eğer yarına kadar elime ulaşmazsa siparişimi iptal etmek istiyorum. Bir kargonun gönderilmesi bu kadar uzun mu sürer anlamadım ki.

  1. İbrahim Saraçoğlu görseline montaj yapılmış. Saraçoğlu hocanın ürünlerine wwwprofsaracoglucom adresinden ulaşın. Saraçoğlu hocanın ürünlerinin üzerinde profsaracoglu logosu bulunur. Güvenmeyin almayın!!!!

 7. İbrahim Saraçoğlu görseline montaj yapılmış. Saraçoğlu hocanın ürünlerine wwwprofsaracoglucom adresinden ulaşın. Saraçoğlu hocanın ürünlerinin üzerinde profsaracoglu logosu bulunur. Güvenmeyin almayın!!!!

  1. Esma hanım. Biz doktor değiliz. Diyetisyen yada zayıflama uzmanı da değiliz. Fakat zayıflama, diyet, kilo verme konularıyla alakalı internette yapmış olduğumuz 8 yıllık araştırmaların neticesinde diyebiliriz ki sadece gece kızı çayı değil, hiç bir zayıflama ürününü emziren annelerin, hamile kadınların kullanmaması gerekir. Hem bebeğin gelişimi için, hem metabolizmasının güçlü olması için hem de anne sağlığı için. O nedenle bizim tavsiyemiz kullanmamanız yönünde olacaktır. Karar yine de her zaman olduğu gibi sizlerindir. İyi günler.

 8. Prof. İbrahim Saraçoğlu bu gece kızı çayını tavsiye ediyor mu? Yoksa kendiniz evde mi hazırlayın diyor? Emin olmam gerekiyor. Bilen yazar mı?

 9. BEN BIRCAN DENİZ YALAN SÖYLUYORLAR INNAMYIN 3 HAFTADIR DEDIKLERI GIBI KULLNAIYORUM AMA 3 GRAM KILO VEREMEDIM HEMDE SPOR YAPIP EKMEGI TALIYI KESMIS OLMAM RAGMEN USTELIK HER ARADIGIMDA BIR BIRLERINE YÖNLENDIRIP DOGRU DUZGUN CEVAPDA VERMIYORLAR PARA TUZAGI BUNLARIN YAPTIGI İŞ İNAIP PARANIZI BOSA YATIRMAYIN

 10. Meraba bende kalp yetmezligi var bu yüzden gece kızı çayını içmemde tehlike var mı lüften cevap?

  1. Dilan hanım biz doktor değiliz fakat birçok uzman kronik rahatsızlığı olan kişilerin gece kızı çayı yada zayıflattığı iddia edilen ürünlerin hiç birini kullanmalarını tavsiye etmiyorlar.

 11. İbrahim Saracoğlu’na ait bir zayıflama çayı değildir bence inanıp itibar etmeyiniz ben araştırdım sizde araştırınız inanmıyorsanız kesinlikle içmeyin

 12. Nasıl utanmadan Prof. İbrahim saraçoğlu nun fotoğrafını kullanıp halkı kandırıyorsunuz? ismine bak GECE KIZI miş,ayıptır gübnahtır! İbrahim saraçoğlunun böyle bir ürünü yoktur, gerçek ürünleri işte bu kendi web sitesşnde ve satış noktalarından bulabilirsiniz *** satış noktaları ***

 13. İki aylık bebeğim var aradığım da emziren anneler de hamilelerde kullanıyor demişlerdi bende aldım gerçekten zararı olur mu bebeğim için ?

  1. Şeyma hanım bu tarz ürünleri kullanırken çok dikkatli olmak gerekiyor. Her ne kadar içerisinde sadece bitkisel içerikler olsa da netice itibariyle bebek bünyesi bir yetişkin kadar olmaz. Eğer bebeğinizi emziriyorsanız biz kullanmanızı tavsiye etmiyoruz. Eğer illaki kullanmak istiyorsanız lütfen bir doktora görünmeyi ihmal etmeyiniz. Gerçekten zararlı olabilir.

 14. Ben tuba gece kizi yeni siparis ettim kizim bir bucuk yasinds hala emziriyom zarari olurmu kuzima

 15. Sayin sosyal kaynak… yazinizi okudum. Bastan sona kadar yorumlarida okudum. Akil saglinizi kaybetmemenize sasiriyorum dogrusu… yazinin heryerinde satmiyorum diyorsunuz ama yorumlarda satici izlenimi verilmis…. fotograf icin montaj demissiniz ama yinede insanlar foto montaj diye uzerinize yurumus. Emzirenler icemez demissiniz hala iceyimmi diye sormuslar bizim milletimiz bir alem ya… sabriniza hayranim

   1. İyi de siz neden üstteki yoruma ters cevap vermişsiniz. Size iyi bir şey söylüyor, yermiyor. Bence dikkatli okusanız iyi olur. Yoksa sizi içtenlikle takip edenleri de kaçıracaksınız. Ayrıca bu tarz cevap vermeniz faydalı paylaşımlar veren bir sayfa için hiç hoş değil kanısındayım. İlk kez girdim sayfanıza ve yorumlarda bunu görünce dayanamadım. Kolaylıklar dilerim.

    1. Semra hanım teşekkür ederiz. Haklısınız. Bir yanlış anlaşılma olmuş galiba. Bir kere daha okuyunca anlaşılmıştır. Uyarınız için teşekkürler.

 16. Bende aktrardan aldım 15 tlye icinde 15tane var gunde 1defa yaziyor 1bucuk yasinda emziriyorum kizimi icicem ama gerçek. Çay oldgnu nasil anlarim uzerinde parlak bi barkod var

  1. Bir haftada 600 gram iyi keşke bende o kadar verebilsem 10 kilo vermeyi düşünmüyordunuz herhalde

 17. Merhaba
  Gece kızı çayını almadan önce oldukça araştırdım askında sonra zorda olsa kendimi ikna ettim ürünü teslim aldığımda yeteri kadar hayal kırıklığı yaşadım kutular cok kalitesiz ve dağılmış durumdaydı ama inatla kullanmakta kararlıydım 3 haftadır kullanıyorum cok kilo problemi olan biri değilim sadece 5 kg fazlam vardı malum kış mevsimi masa başı çalışıyorum endişem daha fazla kilo almamaktı yediklerimi dikkat ediyorum bol su tüketiyorum çayıda düzenli tüketmeme rağmen kilo aldımmmmm
  Evet kilo aldım şaka gibi yaaaaaa
  O yüzden şakın kullanayım şiddetle tavsiye etmiyorum

 18. Gece kızı çayı 4 adet kutusunu 29 tl veren firmalar var aynı kutu içelik ayni sizinkinin farkı nedir niye pahalı anlamadım sizmi pahalıya satıyorsunuz onlarmı ucuza satıyor

 19. Sakın almayında içmeyinde bir işe yaramıyor. Aptal yerine koydurmayın kendinizi. Ben aldım birşey olmadı kabızlık şişkinlikten başka.

 20. Bu gün sipariş ettim bu çayı kargo dahil 89tl yorumlara baktım hiçte iç açıcı değil eğer faydasını göremezsem face sayfasında karalama yapacağım lütfen zayıflatıyor diye insanların maddi manevi zora sokmayın ayıptır günahtır.

 21. Pes doğrusu yorumları hayretle okudum hiç okumanız yok mu sizin ? gece kızı çayı hakkında admin bilgi vermiş açık ve net satmıyoruz bilgi veriyoruz diyor,ibrahim saraçoğlunu alet ederek montaj yapıldığını dikkat etmenizi söylüyor, bu hamile yada emzirme döneminde olanlar için de uyarıyor ama siz hala soruyor bilgi vereni suçluyorsuz insaf ya madem bu çayı araştırıyorsunuz düzgün okuyun ona göre yorum yapın bi okumayı öğrenin şimdi yine anlamaz bunlar okumadan geçerler şaka gibi
  Bu arada verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim admin ayrıca Allah sabır versin

 22. Ben aktarcıdan aldım kullanıyorum faydasını az da olsa gördüm ama internette baktığım resimdeki kutu ve elimdeki kutu arasında fark var bir de kutusunu 10 TL ye aldım sizce ne yapmalıyım ?

 23. Kullanayım mı kullanmayayım mı anlamadım? Bu çay haberlere bile çıktı! Olumsuz yönde yorum yapanlar acaba başka bir sıkıntıları mı var ki kilo aldılar anlamadım. Lütfen bişey diyin. Yoksa yarın gidip almayı düşünüyorum

 24. Kardesimin is arkadasi kullanmis,zayiflamis,Kardesimde kullanmaya basladi,o da zayifladi faydasi oldugunu soyledi bugun bn De basladim.zayiflatacagina inaniyorum da zayiflayamayanlara da sasirdim acikcasi,bir yerde yanlis mi yapiyorlar?fiatina da ssasirdim,pahali geldi,aktardan 15li 1paketi 10.5 liraya aldim.

 25. Bir hayat bul, bir böbrek donörü al ve iyi para kazan

  Herkese merhaba, ben Dr. Hassan’ım ve finansal durumunuzu değiştirmek, bir böbrek donörü olmak ve bir hayat kurtarmak ve hala iyi bir ücret almak isteyeceğinizi bilmenizi istiyorum. Sağlıklı olduğunuzu biliyorsanız, sadece bir böbrek satmaya veya bağış yapmaya hazırsınız (ödeme, seyahat masrafları için ödenen tüm masraflarla birlikte 500.000 dolar), bugün hastanemde bir bağışçı haline gelir. Daha fazla hayatın her gününü kurtardığımız için acilen böbreklerden bağışlara ihtiyacımız var.
  Talebinizi bana bugün e-posta ile gönderin: (doktoryekterkidneytransplant@gmail.com)
  Not: ameliyat ve sadece sağlıklı insanlar seyahat etmeye hazır

  Doktor Hassan Yekter.

 26. Bir halta yaramaz almayın kullandım ve hiç bı şekil kilo vermedim dedikleri gibi kullandım ve altiktan sonra orendimki aktarlarda daha ucuz

 27. Evet aynen natursim marka olan kesinlikle ise yarıyor ama 6 kilodan fazla veremiyorsun gidip sordum evet maalesef 6 kilo verebiliyormusuz bu çayla. Ucuz diye saçma ürünleri almayin

 28. Merhabalar ben yaklaşık 4 gün boyunca gece kızı çayı içtim ve bende nefes sorunları başladı gece yatmadan iciyodum rahatlatip güzel bir şekilde uyuyodum ama şuan nefes daralması yaşıyorum ve bu cigerlerimden gelen bir sorun herhangi bir yan etki olabilirmi başına böyle birşey gelen var mı acaba

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı