İnceleme

Hammer of Thor Nedir? Türkiye’de Satılıyor mu?

Merhabalar. Bu yazımızda hammer of thor krem ve hammer of thor damla nedir, işe yarıyor mu, kullanıcı yorumları, şikayetleri ve kullananlar tarafından paylaşılan tüm yorumları okuyabileceksiniz. En kısa tanımıyla hammer of thor c*insel güç eksikliğini ortadan kaldıran, ili*ki esnasında erken bo*almayı önleyen ve daha uzun süreli birlikteliklere yardımcı olan bir yet*şkin ürünüdür.

İnternetin yaygınlaşmasıyla birlikte c*nsel sağlık ürünlerine de ilgi hayli arttı. Bu artık bilinen bir gerçektir. Online alışverişten önce insanlar eczaneye gidip, c*nsel sağlık problemlerini giderebilmek için var olan ilaçları satın almaya utanıyor, çekiniyorlardı. Fakat şimdi internet üzerinden kimse kimseyi görmediği için gönül rahatlığıyla her türlü ürün satın alınabiliyor. Bunlardan bir tanesi de hammer of thor olarak bilinen ve hem damla formunda hem de krem formunda olan bir c*nsel perf*rmansın ziyadeleşmesini sağlayan bir üründür.

Hammer of Thor Kremi Hakkında

Türkiye’de henüz satılmayan (satılsa bile birkaç yerde olan) bu ürün c*nsel sorunlarınızın bir çoğunu ortadan kaldırmaya yardımcı bir üründür. En azından satışını gerçekleştiren yabancı sitelerde o şekilde olduğu iddia ediliyor. Genelde uzak doğu ülkelerinde çok fazla kullanılan bu ürünün ismi aslında Thor filmini izleyenler bileceklerdir Thor isimli Marvel karakterinden alıyor. Bu karakter dünya dışı bir varlık olup, dünyadaki herkesten güç olarak daha üstündü. Çok sağlam bir vücuda sahip olduğundan dolayı bu ürüne de hammer of thor ismini vermişler. Türkçe anlamı ise Thor’un Çekici şeklindedir.

Bu isimle alakalı Amazon’da kitap bulmanız mümkündür. Eğer ürün hakkında araştırma yapıyorsanız Amazon, Wikipedia gibi genel sitelere girip çıkmanız mümkündür. Konuyla alakalı videolar, kitaplar bulabilirsiniz. Fakat biz burada c*nsel sağlık ürünü olan hammer of thor kremi hakkında konuşuyor.

Hammer of Thor Nasıldır?

Ürünün Türkiye’de yaygın bir satış ağı olmadığından dolayı fiyatı hakkında bilgi veremiyoruz. Araştırdığımız kadarıyla ürün hakkında edindiğimiz bilgiler yukarıda sizlerle paylaştığımızdan ibarettir. Sizler de hammer of thor krem ve hammer of thor damla hakkında kullanıcı yorumları, şikayetleri ve başka sorularınız varsa onları da yorum alanından paylaşabilirsiniz. Dilerseniz buraya tıklayarak bu ürün hakkındaki kullanıcı yorumları okuyabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı