Diziler

Hayati ve Diğerleri Dizisi Neden Yayınlanmadı?

Birkaç bölümdür yayınlanan hayati ve diğerleri isimli komedi-polisiye dizisi bu hafta yayınlanmadı. Takipçileri ise merak edip haklı olarak hayati ve diğerleri bu hafta neden yayınlanmadı diye dizinin final yapıp yapmadığını merak ediyorlar. Peki gerçekten hayati ve diğerleri bitti mi? Bu hafta yayınlanmamasının nedeni nedir?

İrfan Şahin gibi ünlü bir televizyoncunun yapımcılığını üstlendiği hayati ve diğerleri isimli Kanal D dizisinin başrol oyuncuları arasında Celil Nalçakan, Gökhan Kıraç, Levent Ülger gibi ünlü isimler yer alıyor.

Hayati ve Diğerleri Bitti mi?

Dizinin ilk bölümü geçtiğimiz hafta Pazar akşamı saat 20:00’da Kanal D’de yayınlanmıştı. Fakat hayati ve diğerleri dizisine Kanal D’den tıpkı çocuklar duymasın dizisinde olduğu gibi şok bir karar ile yayın akışından çıkarılma kararı alındı.

Zaten çocuklar duymasın dizisinin yerine yayına başlayan hayati ve diğerleri bu hafta ani bir kararla yayından kaldırılmıştır. Bu haftada henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı hayati ve diğerleri de yayından kaldırıldı. Bu aralar Kanal D’de birşeyler oluyor ama kimse bunu anlayamıyor. Henüz dizi ile alakalı resmi bir açıklama yapılmadı.

Kanal D izleyici kaybediyor

Kanal D, bu şekilde yaparak izleyicisini başka kanallara transfer ettiğinin farkındadır umarım çünkü az da olsa çocuklar duymasın dizisinin izleyicisi ile birlikte hayati ve diğerleri dizisinin de izleyicisi başka kanalları izleyeceklerdir. Bu konuda sizler ne düşünüyorsunuz? Sizce dizi neden final yapmış olabilir?

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı