İnceleme

Sırlı Bitkiler Macunu Nedir?

Nurs Lokman Hekim’in sırlı bitkiler macunu nedir? Bu yazımda sizler için Maceracı Murat olarak tanınan Murat Yeni tarafından sokakta reklamı yapılan sırlı bitkiler macunu ile alakalı merak edilen bazı sorulara yanıt vereceğiz. Sırlı Bitkiler Macunu ile alakalı -varsa eğer- şikayetleri de ürün ile alakalı kullanıcı yorumları alanından takip edebilirsiniz.

Ben bir youtube videosunda Maceracı Murat’ın sırlı bitkiler macunu ile alakalı yaptığı tanıtımı izledim. Videoya ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz. Videoda ürüne kefil olduğunu, çok faydalı olduğunu ve bildiğimiz Osmanlı mesir macunundan 2 kat daha fazla bitkinin olduğunu söylüyordu. Dikkatimi çekti. Çünkü ben biliyorum ki osmanlı macunu gerçekten faydalı ve birçok problemi ortadan kaldıran bir macundur. Bir nevi sırlı bir bitkisel karışımda diyebiliriz fakat netice itibariyle osmanlı macununu da yapabilenler var yapamayanlar var yani işe yarayan var yaramayan var. O nedenle biraz temkinli olmak gerekir diye düşündüm.

Sonra internetten aratınca Nurs Lokman Hekim isimli bir firma tarafından geliştirildiğini öğrendim. İlgili sitenin adresine Google’da sırlı bitkiler macunu yazınca ulaşabilirsiniz.

Sırlı Bitkiler Macunu Faydaları

Bu karışımın içerisinde 81 çeşit farklı baharatın kullanıldığı hem satış sitesinde belirtiliyor hem de Maceracı Murat’ın Son Hedef TV isimli Youtube hesabında bulunan videosunda geçiyor. Bu kadar farklı çeşit bitkinin elbette faydaları olacaktır fakat dikkatli olmakta yarar vardır çünkü bu bitkilerden birine karşı allerjiniz varsa bunu kullanmamanız gerekmektedir. Peki bu ürünün faydaları nelerdir?

  • C*nsel sorunları ortadan kaldırır.
  • Enerji ihtiyacınızı karşılayarak dinç hissetmenizi sağlar.
  • Eklemlerde oluşan ağrıların azalmasını yada yok olmasını sağlar.
  • Tansiyonu ve şekeri dengeler
  • Çocuklarda kullanılırsa iştah açılmasına neden olur
  • Halsizliği giderip, yorgunluğu birkaç saat içinde ortadan kaldırır.

Bunlar en bilindik faydaları olup bunun yanında sağlıklı bir hayat sürmenize de yardımcı olmaktadır. Bu ve benzeri ürünler halk arasında osmanlı padişah macunu olarakta bilinmektedir.

Maceracı Murat Sırlı Bitkiler Macunu Kapalıçarşı Esnafı
Maceracı Murat Sırlı Bitkiler Macunu Kapalıçarşı Esnafı

Nurs Sırlı Bitkiler Macunu Kullananlar

Satış fiyatı 1 kavanozu 59 TL olan sırlı bitkiler macunu 2 kutu alındığı zaman 118 TL yerine 100 TL’ye ücretsiz kargo ile kapınıza kadar gönderiliyor. Biz burada Sosyal Kaynak sitesi olarak ürün satışı gerçekleştirmiyoruz. Bunu öncelikle belirtmek istiyoruz. Sadece merak edilen bir ürün olduğundan dolayı ve ünlü bir isim tarafından tanıtımı yapıldığından dolayı dikkatimizi çektiğinden dolayı araştırıp sizler için detayları paylaşmak istedik. Eğer sırlı bitkiler macunu kullananlar arasında yer alıyorsanız lütfen ürün hakkındaki yorumları veya varsa eğer – şikayetleri diğer kullanıcılar ile paylaşınız.

Sırlı Bitkiler Macunu Tanıtımı

Soru: Sırlı Bitkiler Macunu eczanelerde satılır mı?

Cevap: Hayır. Bu karışımı eczanelerden temin edemezsiniz. Sadece internet üzerinden satışı yapılan bu macuna bazı aktarlardan da ulaşabilirsiniz.

Soru: Sırlı Bitkiler Macunu Er*ksiyon problemini ortadan kaldırır mı?

Cevap: Birçok c*nsel problemin ortadan kalkmasında etkili olduğu söylenen bu ürün kesinlikle problemlerinizi ortadan kaldıracaktır diye bir şart yoktur. Eğer çok önemli c*nsel sorunlar yaşıyorsanız lütfen doktora danışınız.

Sırlı Bitkiler Macunu Şikayetleri

Sözlerimizi burada noktalarken ürün hakkındaki yorumları sizlere bırakmak istiyoruz. Eğer sırlı bitkiler macunu kullandıysanız, satın aldıysanız lütfen düşüncelerinizi paylaşınız. Eğer nurs lokman hekim sırlı bitkiler macunu siparişi ile alakalı başka problemler yaşadıysanız lütfen yorum alanından paylaşınız.

Etiketler

İlgili Makaleler

5 Yorum

  1. Ulan maceracı yazıklar olsun sana be. Ulan güvenmiştik sana, inanmıştık. Yaptığın oldu mu şimdi? İnsanları kandırmaya, üç kuruş para kazanmak için yalan söylemeye utanmıyor musun? Yazıklar olsun sana, verdiğim para haram zıkkım olsun. Yuh.

  2. Ben 10 gündür kullanıyorum enerji konusu kesinlikle doğru 1 saat sonra yorgunluk tamamen gidiyor fakat diğer faydalarıyla ilgili daha bir gelişme yaşamadım cinsel güç yada eklem ağrıları gibi daha devam ediyorum yine yazarım

  3. Lan maceracı telefona niye kimse çıkmıyor yalancı üçkağıtcı dolandırıcılar.eğer anlattıklarınız doğru değilse hakkımı helal etmiyorum.

  4. Ne lan bu,bi 41 bitki karışımı deniliyor, bi 81 bitki karışımı. Doğrusu ne lan bunun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı