İnceleme

Venoze Varis Kremi ile Bitkisel Varis Tedavisi

Venoze varis kremi Tayland’da çok meşhur olan ve son zamanlarda Türkiye’de de bilinmeye başlayan, varis tedavisi için kullanılan bir kremdir. Daha doğrusu varislerden kurtulmak isteyenler, bitkisel çözüm arayanların tanıdığı bir üründür. İnternette bu krem ile alakalı venoze varis krem şikayetleri ve kullanıcı yorumları diye araştırma yaparken ayrıca venöz varis kremi adındaki ürüne de rastladım. Anladığım kadarıyla bu iki ürün aynı ürün olup sadece isim telafuzundan farklılığı olmaktadır.

İddia edildiğine göre venoze krem, varisleri yüzde 90’a kadar yok etmektedir. Bunun doğruluğunu test etmediğimizden dolayı sizlere kesinlikle doğru bir bilgidir maalesef diyemiyoruz ancak kullanan kişilerden daha doğrusu ürün ile alakalı yapılan yorumları incelediğimizde memnun kalan kişilerinde olduğunu söyleyebiliriz. Yine venoze varis kremi satış sitesinde ürünün Tayland milli sağlık araştırma merkezi tarafından test edildiği iddia ediliyor.

Venoze Varis Kremi Nedir?

Öncelikle varis nedir sorusuna cevap verelim dilersenize… Varis, kanı kalbe taşıyan toplardamarın şişmesi neticesinde oluşan ve göze kötü görünen bir hastalıktır. Varisli olan bacaklara dikkat ettiğinizde bazı damaların şişkin olduğunu göreceksinizdir. Özellikle kadınlarda çok fazla görünen bu hastalığın tedavisi mümkündür.

Varis Tedavisi Bitkisel Çözüm Yöntemleri
Varis tedavisi için bitkisel çözüm mevcuttur. Fakat bundan önce doktora gitmenizi tavsiye ederiz.

Bunun için doktora da gidebilirsiniz. Doktorun size tavsiye edeceği ilaçları kullanarakta  varis tedavisi olabilir, tamamen kurtulabilirsiniz. Ancak hayır kardeşim ben varis tedavisi için bitkisel çözüm arıyorum diyorsanız o zaman sağlam, güvenilir ürünleri araştırmanız gerekiyor. Venoze varis kremi için kullanıcı yorumları okumanızı tavsiye ederiz.

Varisin Nedenleri Nelerdir?

Varis neden oluşur? Varisin oluşma nedenleri arasında az öncede söylediğimiz üzere toplardamarların şişmesi başlangıç nedenidir. Çok fazla ayakta kaldığınız zamanlarda da varis oluşması mümkündür. Bu sadece damar şişkinliği ile kalsa iyidir. Ayrıca bacağınıza kramp girmesine, özellikle geceleri sancıların artmasına neden olmaktadır. Kilolu olan insanlarında çok fazla başına gelen varisin bir nedeni de aşırı kilodur.

Venoze varis kremi, kullanıldığı zaman damarın şişkinliğini azaltan, ağrıların giderilmesinde yardımcı olur. İddia edildiğine göre yan etkileri bulunmamaktadır. İçerisindeki bitkisel karışımlar sayesinde ayrıca C, A ve K vitamini de alınmış olacaktır.

Varis Tedavisi Yöntemleri Nelerdir?

Bizim nacizane tavsiyemiz varis oluştuğunu gördüğünüzde öncelikle doktora gidip tedavi olmanızdır. Bu tarz bitkisel çözüm alternatifleri sonraki aşamalarda doktorun tavsiyesi ile uygulanacak yöntemlerdir.

Venoze Varis Kremini Kullananlar

Biz burada venöz yada diğer ürünlerle alakalı ne kadar konuşursak konuşalım pek fazla bir işe yaramayacaktır. Daha doğrusu çok tesirli olmayacaktır. En doğrusu venoze varis kremi kullananlar tarafından paylaşılacak olan yorum yada şikayetlerdir.

 Sayfanın altındaki yorum alanından kullanıcıların ürün ile alakalı yorum ve şikayetleri takip edebilir, sizde kullandıysanız düşünclerinizi paylaşabilirsiniz. Diğer ürünler için sayfamızın inceleme kategorisini inceleyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Venoze anti varis kreminden çok memnunum , 2 haftadır kullanıyorum ağrılarım ve ödemlerim azaldı.işin kötüsü devamını bulamıyorum.

  2. Varis kremi almak istiyorum sol bacağından yanmalar oluyor çok varis yok küçük varis var sağ bacağımda sol bacağından damarlar biraz üst üste gelmiş ilerlemeden tedavi almak istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı