Sosyal Kaynak Latest Articles

UZMAN

En iyi tüy dökücü krem hangisi 2021 kullanıcı yorumları

Maalesef yoğun bir şekilde sırtımda kıl bulunuyor. Bunlar zaman zaman -ki özellikle terlediğim zamanlarda- çok rahatsız ediyor. Batmaları, çıkan sivilceleri vs.. söylemiyorum bile. Bu nedenle sürekli tüy dökücü, kılları kökten temizleyen ürünleri aramaktayım.

Çok fazla ürün kullandım. Kimisi cildimi tahriş etti, kimisi yaktı. Allah’a şükür bugüne kadar öyle çok ciddi hasarlar meydana gelmedi ama uyumadığım geceleri bilirim tüy dökücü krem kullandıktan sonra.

Her neyse, sözü uzatmadan sizlerin yorumlarını almak istiyorum. Siz hangi tüy dökücü kremi kullanıyorsunuz. 2021 yılı için tavsiye edeceğiniz ürün hangisidir? Nereden satın aldınız? İnternetten mi lokal yerlerden mi? Paylaşırsanız çok memnun olurum.

Tüy dökücü krem mi lazer epilasyon mu?

Tüy dökücü krem mi lazer epilasyon mu?

Bir de lazer epilasyon ile alakalı neler düşünüyorsunuz? Tüy dökücü ürünler kullanmak yerine bir kereden masraf yaparak bütün bedeni lazer mi yaptısam?

Teşekkürler.

Bu sorulara cevap vermek ister misiniz?

KONUYA BİR YORUM BIRAK

Cevap yazmak için giriş yapmalısın.

  1. En iyi tüy dökücü krem hangisi bilmem ama kokularının çok kötü olduğunu çok iyi bilirim. Zamanında kullandığım bir ürün vardı Bim’den almıştım. Sakın kullanmayın arkadaşlar berbat ötesi bir kokusu var. Şu anda yazdıkça aklıma geldi, midem bulandı. Bu arada jiletten pek bir farkı yok sadece jilet kullanmamış oluyorsunuz.