Sosyal Kaynak Latest Articles

Editör

Nubest tall tiktok kullanıcı yorumları & şikayetleri

Merhabalar. Aramızda nubest tall kullanan var mı? Boy uzama olayı benden geçmiş olsa da oğlumun da benim gibi kısa kalmasını istemiyorum. İnternette baktım ürün hakkında pek bilgi yok. İnsanlar ne söylemiş diye nubest tall şikayetleri araştırdım, kimse bir şey yazmamış. Acaba nubest tall hapı çocukları için kullanan var mı? Memnun kaldınız mı? Faydasını gördünüz mü? Aklımda deli sorular cevaplarsanız memnun olurum.

Bu sorulara cevap vermek ister misiniz?

KONUYA BİR YORUM BIRAK

Cevap yazmak için giriş yapmalısın.

  1. Bugün sipariş verdim. Deneyeceğiz bakalım. Gelişmeleri sizlerle paylaşacağım. Siz de kullanıyorsanız lütfen bildirir misiniz?

  2. Nubest tall 60+ kapsül olarak sipariş verdim. Elime 30 kapsül ulaştı. Lütfen geri kalanını da yollayınız. Aksi halde şikayet etmek zorunda kalacağım. Adana’da yaşıyorum.

  3. ben 33 yaşındayım bu mümkün mü ? acaba bu hap boyuma etki edecekmi ?

  4. Bu ilaç gerçekten boyu uzatıyor mu? Kullanan kimse var mı? Eğer işe yarıyorsa ne kadar sürede etkisini gösterir?

  5. Ilk kez, İnternet üzerinden bir ürün aldım hep duyuyordum çevremden İnternet üzerinden birsey almayın diye haklılarmış onu öğrendim multiplus gain kilo aldırıcı bir ürün aldım üst etiketi multiplus gain fakat alt etiketi nubest tall yani ellerinde kaldığı için çıkarmaya bakıyorlar size tavsiyem almayın bir işe yarayacağını düşünmüyorum benim gitti sizin paranız boşa gitmesin

  6. Lütfen beni yanlış anlamayın ama bu ürün sağlık bakanlığı tarafından onay almış mı? Sadece bu ürün değil, hangi boyu uzatıcı ürün ya da bitkisel kür bakanlık tarafından onay almış da işe yaramış? Var mı böyle bir ürün? Diyelim ki bu ve benzeri diğer boy uzatıcı ürünler işe yarıyor ve boyun uzamasını sağlıyor. Bu ürün doktorlar tarafından boy uzatmaya çalışan herkese tavsiye edilmez miydi? Şahsen doktor dayıma sordum, böyle bir şeyin olmadığını, ümit tacirlerinin bir işi olduğunu söyledi. Tavsiyem odur ki doktora danışarak hareket etmenizdir. Vesselam.

  7. bu gibi ürünlere kesinlikle kanmayın, hele türkiyede satılan bu tarz ürünlere ve satan dolandırıcılara hiç kanmayın. namus şeref yoksunları, utanmadan 7 yaşındaki çocuklar kullanabilir diyor. adamların yaptığı tek şey, şayet ürün avrupa yada amerikada satılıyorsa, ürünün ambalajının aynısı bodrumda üretip içine en ucuz ne varsa onu koymak. bu gibi kahpelere ne paranızı ne de sağlığınızı kaptırın. kesinlikle almayın ve gerekirse sağlık bakanlığına şikayet edin.