Sosyal Kaynak Latest Articles

UZMAN

Sesu tüy dökücü krem kullananlar (Kullanıcı Yorumları)

Yeni sesu tüy dökücü krem ile alakalı 3 farklı ürün üretmişler. Gayet güzel görünüyor ve kullanmış olan kişilerden duyduğum kadarıyla oldukça işe yarayna kokusuz bir tüy dökücü kremdir. Çeşitleri arasında sesu kömürlü tüy dökücü krem, himalaya tuzlu ve killi tüy dökücü olmak üzere 3 tanedir.

Tabii satın almadan önce orjinal sesu tüy dökücü kremi satın aldığınızdan emin olmanız gerekiyor aksi takdirde sahte ürünlerin kokusu sizi rahatsız edebileceği gibi hiç bir etkisini de görmeyebilirsiniz.

Sesu tüy dökücü krem nasıl kullanılır?

Kullanımı oldukça basittir. Yapmanız gereken adımlar şu şekildedir:

  • Kullanacağınız bölgeyi yıkayarak durulayınız. Kuru olduğunuzdan emin olunuz.
  • Sesu tüy dökücü kremi tüylerden kurtulmak istediğiniz alana masaj yaparak yediriniz.
  • 4-5 dakika cildinizin üzerinde tuttuktan sonra spatula yardımıyla temizleyiniz.
  • 10 dakikadan fazla ürünü cildinizin üzerinde bekletmeyiniz.
  • Temizlik sonrası cildinizi soğuk su ile yıkayınız. Sıcak su tahrişe neden olabilir.

Sesu tüy dökücü krem hamilelikte kullanımı

Gebelik döneminde ürünün kullanımı ile alakalı bir sakınca bulunmamaktadır.  Fakat malumunuz olduğu üzere bu dönemde hormonal denge bozulduğundan dolayı cildinizde tahriş olma durumuna karşı dikkatli olunuz.  Yine de beklenmedik bir sağlık sorunuyla karşılaşırsanız lütfen doktora görünmeyi ihmal etmeyiniz.

Sesu tüy dökücü krem kullananlar

Ürünün satış fiyatı Gratis’te 40 ml 12,5 TL, 100 ml 27 TL olup farklı sitelerde de üç aşağı beş yukarı aynı fiyattadır. Bu ürünü satın alıp kullananların yorumlarını sayfayı aşağı doğru kaydırarak okuyabilirsiniz.

Sesu ağda tarafından paylaşılan bir videoyu da aşağıya bırakıyorum. Bu arada erkekler de sesu ağda tarafından geliştirilen sesu tüy dökücü krem for men ürünü kullanarak istenmeyen kıllardan, tüylerden kurtulabilirler.

Sesu tüy dökücü krem nereden satın alabilirim?

Orjinal Sesu Ağda ürünlerini nereden satın alabilirim? Nasıl güvenebilirim diye merak ediyorsanız, firmanın resmi internet sitesi sesu.com.tr’den Watsons.com.tr sitesine yönlendirildiğini ve buradan satış yaptıklarını görmekteyiz. Yani Watson.com.tr üzerinden orjinal sesu tüy dökücü krem siparişinizi verebilirsiniz.

Bu sorulara cevap vermek ister misiniz?

KONUYA BİR YORUM BIRAK

Cevap yazmak için giriş yapmalısın.