Sosyal Kaynak Latest Articles

Editör

Yıldız Tilbe ‘Geceler Sarhoş’ şarkısı için açıklama yaptı

İnternette yıldız tilbe tarafından söylendiği iddia edilen ‘geceler sarhoş’ adında bir şarkı bulunuyor. Ben şarkıyı ilk dinlediğimde açıkçası Yıldız Tilbe mi söylüyor diye tereddüt ettiysem de Yıldız’ın tüm şarkılarını bildiğimden daha önce böyle bir şarkı dinlemediğim için o değildir diye içimden geçirdim. Sonra biraz araştırdım ve gerçekten de düşündüğüm gibi Yıldız’a ait olmadığını öğrendim.

Tabii internette çok fazla bilgi kirliliği olduğundan dolayı çoğu kişi Youtube, DailyMotion veya Facebook gibi yerlerde Yıldız Tilbe – Geceler Sarhoş şeklinde başlıklar atarak insanları yanlış yönlendirebiliyorlar.

Geceler sarhoş şarkısı kimin?

Nisa geceler sarhoş şarkısı

Bu şarkının orjinali Nisa’ya aittir. Şarkının orjinal adı ‘Ayda Hüzün’ olup Nisa’da birçok programda kendisinin Yıldız Tilbe’yi taklit ettiğini çok kişiden duyduğunu fakat kimseyi taklit etmeyip, kendisinin doğal halinin böyle olduğunu söylediğini izledim.  Açıklamalarından bir tanesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

  • Sanatçı: Nisa
  • Şarkı adı: Ayda Hüzün
  • Albüm adı: Şaşırmışım
  • Çıkış tarihi: 2011

Son olarak Yıldız Tilbe’de bir konser esnasında kendisinden geceler sarhoş şarkısını söylemesini isteyen kişilere cevap veriyor. Videoda Yıldız Tilbe’nin ne söylediğini izleyebilirsiniz. Nisa kimdir başlıklı konuya tıklayarak sanatçı hakkındaki paylaşımları inceleyebilirsiniz.

Bu sorulara cevap vermek ister misiniz?

KONUYA BİR YORUM BIRAK

Cevap yazmak için giriş yapmalısın.

  1. Konuyla alakalı olarak Nisa’nın Biz TV’de yapmış olduğu açıklamayı ise buraya bırakıyorum. Nisa Yıldız Tilbe’nin büyük bir star olduğunu, iyi bir söz yazarı olduğunu ancak kendisinin de sesinin çok iyi olduğunu söylüyor. İşte o video..

  2. Nisa’nın gerçek adı nedir? Soyadı nedir? Nerelidir veya kaç yaşındadır. Bu tarz bilgilere maalesef ulaşamadım. Siz biliyorsanız paylaşarak, merak edenler için bilgi kaynağı oluşturabilirsiniz. Facebook’ta bulabildiğim ve Nisa ile ilgili paylaşımların yapıldığı tek sayfa şudur:

    https://www.facebook.com/nisa-121774651250411/

  3. Üstüme iyilik sağlık bir yaşıma daha girdim. Dur bakalım daha neler göreceğiz. Kıyamet yakındır yakın 😀