Sosyal Kaynak Latest Articles

Editör

WordPress Soru Cevap Temaları 2021 (Mobil uyumlu)

WordPress ile birçok projeyi ücretli yapmak mümkün olduğu gibi ücretsiz de yapabilirsiniz. Genelde ücretsiz wordpress temaları çok kaliteli olmasa da içlerinde gerçekten işe yarar olanlar da yok değildir. Bu yazımda sizlere WordPress soru cevap temaları ile alakalı bir iki öneride bulunacağım.

Ask me soru cevap teması

Ask me soru cevap teması

Themeforest üzerinden temin edebileceğiniz, mobil uygulamaları da olan ücretli bir temadır. Satış fiyat $59 olup sınırlı bir tasarımı vardır. Bu adamların yaptığı bir başka tema daha var. Bunu alacağınıza Discy adındaki temayı almanızı tavsiye ederim. En azından daha fazla özelliği ve düzenlenebilir alanı bulunuyor.

Ask me wordpress soru cevap temasının satış ve demo sayfasını ziyaret etmek istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

Scisco wordpress soru cevap teması

Scisco wordpress soru cevap teması

Themeforest üzerinde böyle bir tema da yer alıyor. Yeni yapmışlar. Açıkçası şimdiki hali çok hoşuma gitmedi. Belki hoşuna gidenler olabilir düşüncesiyle buraya bırakıyorum. Satış fiyatı $59 olup şu anki haliyle ben bu temayı satın almazdım. Sadece tasarımından dolayı satın almazdım bu arada çünkü özelliklerini incelediğimde Ask me veya Discy ile üç aşağı beş yukarı aynı özelliklere sahip olduğunu söyleyebilirim.

Scisco soru cevap temasının satış ve ön izleme sayfasını ziyaret etmek istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

Discy worpdress soru cevap teması

Discy wordpress soru cevap teması

Eğer bir soru cevap sitesi yapmak istiyorsanız sizlere önerebileceğim şimdiki en iyi tema bu temadır diyebilirim. İhtiyacınız olan hemen her özellik bu temada yer alıyor. Özel soru sorma, takip sistemi, beğeni sistemi, özel kategoriler oluşturma, ücretli üyelik veya puanlama sistemi gibi daha sayamayacağım birçok özelliği bulunuyor. Discy’nin de satış fiyatı $59 olup yukarıdaki üç temayla kıyaslandığında en iyisi budur diyebilirim.

Eğer wordpress soru cevap temaları içinde Discy hoşunuza gittiyse buraya tıklayarak nasıl göründüğüne bakabilir yahut da dilerseniz satın alabilirsiniz.

Sizin bildiğiniz başka temalar varsa yorum alanından belirterek, bu konuya katkıda bulunabilirsiniz. Ben şahsen türkçe wordpress soru cevap teması bulamadığımdan yabancılara yöneldim.

Bu sorulara cevap vermek ister misiniz?

KONUYA BİR YORUM BIRAK

Cevap yazmak için giriş yapmalısın.