Sosyal Kaynak Latest Articles

MERAKLI

Dogex pro sitesine kayıt olmak isteyenler için yorum / tavsiye

Bir arkadaşım bana dogex pro sitesine üye olmam için tavsiyede bulundu.  Hemen yanında Google’a dogex pro diye yazdığımda dikkat etmeden altta çıkan önerilerden birine tıkladım ve baktım ki Dodex pro nedir aramasını yapmışım. Bir ilaçmış. 🙂

Arkadaşıma bu nedir diye sorduğumda para kazanabileceğim bir site olduğunu söyledi. Bunu söyler söylemez kafamda bitirmiştim olayı fakat yine de ön yargılı olmamak için araştırmak istedim. Hemen Google’a dogex pro nedir diye yazdığımda videolar çıktı. Girdim teker teker izledim 5 tanesini. Hepsinde de konuşan kişiler para yatırıp, para kazandıklarını filan söylüyorlardı.

Sonra girdim dogex.pro sitesini biraz inceledim. Sitede profesyonellik namına hiç bir şey yok. Sitenin mobil tasarımı bile bulunmuyor. Ciddi işler yapan firmalar yaşadığımız zamana ayak uydurarak mutlaka mobil tasarım geliştirirler. Belli ki bu elemanlar çok eski sistemleri kullanarak güncelleme bile yapmamışlar. Eksi not aldı benden.

Yine de arkadaşımın önerisiyle üye oldum. Hani derler ya çiğ tavuk bile yenilir. O cinsten. 🙂 Tam 48 saat bekledikten sonra 2 dogecoin kazandığımı gördüm. İzlediğim videolarda insanlar günlük 200 Dogecoin, 300 Dogecoin kazandıklarını söylüyorlardı. Bu konuyu da biraz araştrım ve sisteme para yatırmam gerektiğini öğrendim. Bir eksi not daha verdim.

Sonra kendi kendime dedim ki bu da Çiftlik Bank’ın başka bir versiyonudur. Patlaması yakındır. Bugün olmaz, yarın olmaz belki ama birkaç ay içinde milyonlarca dogecoin sistemlerine aktardıktan sonra bir şekilde ortadan kaybolurlar diye düşünüyorum.

Dogex PRO’dan uzak durun!

O nedenle dogex pro sitesine kayıt olmak isteyenler bunu göz önünde bulundurursa kendi iyiliklerine olur. Sitede güvenlik yok, destek yok, üyelik kayıt bilgisi yok, bir problem olsa ulaşacağın kimse yok. Yok da yok. Kısacası, kimse kimseye faydası olmadan iyilik yapmıyor ne yazık ki. Lütfen para yatırmadan önce bir kere daha düşünün.

Bu sorulara cevap vermek ister misiniz?

KONUYA BİR YORUM BIRAK

Cevap yazmak için giriş yapmalısın.

  1. Dogex pro sitesine üye olurken acaba kandırılıyor muyum diye düşünmedim değil fakat ilk ödememi aldığımda biraz şüphelerim azaldı. Para kazanan bir sitenin kapanacağını zannetmiyorum çünkü adamlar sürekli beleş dogecoin kazanıyorlar. Bir kısmını dağıttıklarında çok bir şey kaybetmiş olmuyorlar.

  2. Bence bir sorun yok kardeş neden sen böyle diyorsun ki ben kaç gündür takır takır birikenleri çekiyorum. Anlamadım ki sen niye böyle söylüyorsun?