Kayıt Ol!

Sosyal Kaynak'a kayıt olarak yaptığınız paylaşımlar nedeniyle puan toplayabilir, bir birinden değerli hediyeleri kazanma şansı yakalayabilirsiniz.

"MERHABA DÜNYA"

Sosyal Kaynak'a üye girişi yaparak yaptığınız paylaşımlar nedeniyle puan toplayabilir, bir birinden değerli hediyeleri kazanma şansı yakalayabilirsiniz.

Şifremi unuttum

Şifrenizi mi unuttunuz? Hiç sorun değil! Üye olurken bizimle paylaştığınız mail adresinizi girerek şifrenizi sıfırlama talebinde bulunabilirsiniz.

Sitede görünmesini istediğiniz Ad veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen e-mail adresinizi yazınız.

Lütfen sorunuzla alakalı, açıklayıcı bir başlık giriniz.
Lütfen sorunuzla alakalı bir kategori seçiniz.
Lütfen yukarıdaki kutucuğa sorunuzu açıklayıcı cümleler giriniz.

Bu kısımdan videoyu alacağınız kaynağı seçiniz.

Lütfen videonun sonundaki id numarasını giriniz. https://www.youtube.com/watch?v=sdUUx5FdySs Örnek: 'sdUUx5FdySs'.


Please briefly explain why you feel this question should be reported.

Lütfen bu mesajı rapor etme gerekçenizi birkaç cümle ile açıklayınız.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

Dünyanın en zengin kadını MacKenzie Scott öğretmen ile evlendi

Dünyanın en zengin kadını kimdir diye sorarsanız geçen seneden beri Amazon’un sahibi Jeff Bezos’un eski eşi MacKenzie Scott olduğunu söylerim. Geçtiğimiz sene eski kocası ile yollarını ayırdıktan sonra bir anda dünyanın en zengin kadını olan MacKenzie Scott‘nin amazondaki hisseleri ile birlikte 53.5 milyar dolar parası bulunuyor.

Bu paranın 4 milyar dolarından fazlasını Amerika’da korona ile mücadele eden kurumlara bağışlamıştı. 4 çocuğu ile birlikte Amerika’nın Seattle eyaletinde yaşayan dünyanın en zengin kadınını geçtiğimiz gün fen bilimleri öğretmeni ile evlendi. Yabancı basında büyük yankı uyandıran bu olayın ardından mutlu olduğunu belirten MacKenzie Scott, su anda çocuklarıyla birlikte Dan Jewett’in yanında yaşıyor.

dan jewett mackenzie scott ile evlendi

dan jewett mackenzie scott ile evlendi

Simdi daha iyi anlıyorum ki para her şey değildir. Mutluluk her şeyin basında gelir. Tabi sağlığı da unutmamak gerekir. Eee ne diyelim. Bize de mutluluklar dilemek düşer 🙂 🤫👏👏👏

Paylaş

Bu sorulara cevap vermek ister misiniz?

KONUYA BİR YORUM BIRAK

Cevap yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor

SİZDEN GELEN BLOG YAZILARI

Sosyal Kaynak Latest Articles

Birileri ücretsiz tanıtım yazısı mı dedi? Buyurun!

Birçok internet sitesi sahibi sitelerinin başka yerlerde tanıtılmasını ve arama motorlarında üst sıralara çıkmasını ister. Arzular. Gecesini gündüzüne katar ve çoğu zaman başarısız olur. Çünkü internette aktif olan milyarlarca internet sitesi içinden sıyrılıp, ilk sıralara çıkmak herkese nasip olmuyor. Doğru ...

DAHA FAZLASINI KEŞFET