Sosyal Kaynak Latest Articles

ÇÖMEZ

Dogex pro giriş kapandı mı? Çöktü mü? Bir daha açılmayacak mı?

Yaklaşık 18 saattir dogex pro sitesine giriş yapamıyorum. Daha önce de gidip geldiği oldu ancak bu defa durum biraz farklı görünüyor. En son siteye girdiğimde sunucularında yangın çıktığını filan söylemişlerdi ama insanın inanası gelmiyor. Galiba dogex pro kapandı ve bir daha açılmayacak. Sistemde biraz param vardı ama galiba artık tamamen gitti, geri gelme ihtimali var mıdır?

Bu sorulara cevap vermek ister misiniz?

KONUYA BİR YORUM BIRAK

Cevap yazmak için giriş yapmalısın.

  1. Bu videoda da eleman yangından dolayı kapalı olduğunu, dogex pro sitesinin geri açılacağını filan söylüyor. Bilemiyorum kime inanacağız. Şu anda site kapalı ve kaç gün böyle kalacak ne zaman açılacak hiç bi fikrim yok.

  2. Üzülerek belirtmek istiyorum ki dogex pro bir daha açılmayacak. Kaç gün geçti, açıklama yapan yok, insanlara mail atan yok. Bilgilendirme yok. Bilmiyorum, bence dogex pro kapandı.

  3. Rahat olun. Yanan veri merkezinde sadece dogex in sunucuları yok. Milyon dolarlık şirketlerin sunucuları da var. Dogex dolandırıcı olsa, voleyi vurmadan kaçmaz. Daha aktif olalı 1 ay bile olmadi. Benimde yatırımların var çokta güzel günlük 150 doge geliyordu ve Türkiye’deki cüzdanıma aktarıyordum. Yangın epey hasar verdi. Biraz sabırlı olalım. Düzelecektir.

  4. Halen bekliyorsanız sizdeki ümide hayran olduğumu belirtmek istiyorum. Kaç gün oldu adamlar gitti, daha da geleceklerini sanmam. Beklemeyin boşuna derim.