Sosyal Kaynak Latest Articles

ÇÖMEZ

Dogespro.com yorumları | şahsi fikrim uzak durmanız yönünde

Dogespro.com diye bir internet sitesi açmışlar. Her zaman olduğu gibi dogespro com nedir güvenilir mi diye Google soruşturması başlattım. Tahmin ettiğim gibi çıktı. İnsanlar para yatırıyor, bilir yüzdelik alıyor.   Dogex pro mantığı ile aynı. Saadet zinciri sitesi. Bulut madenciliği diyorlar ama yalan. Öyle bir şey yok.

Dogespro.com sitesi hakkında bilinmesi gerekenler

Getirdiğiniz üyelerin yatırdığı paranın bir kısmını size gerisini cebe atıyorlar.  Dogex pro nasıl kapandıysa bu site de öyle kapanacak. Paranızı riske atmayın derim. Bu tarz hyip siteler hep zarar ettirir.

bu arada anasayfadaki sayaç sayfa yenilendikçe sıfırlanıyor. Bunun nedeni muhtemelen dogecoin cüzdan hesabınızı girmediğinizden dolayıdır. Yine de güvenmeyin derim. Para sizin, karar sizin.

Bu sorulara cevap vermek ister misiniz?

KONUYA BİR YORUM BIRAK

Cevap yazmak için giriş yapmalısın.

  1. Dogex pro hezimetinden sonra bu tarz siteler çoğaldı. Çoğu da ilginçtir aynı sistem ile hazırlanıyor. Bana öyle geliyor ki bu siteleri yapanlar aynı kişiler veya bir birlerini tanıyorlar. Dogex PRO’ya üye olmuş, referans linkimi paylaşmıştım ancak başka hiç bir siteye inanmıyor, üye olmuyorum. Uzak durun derim