Sosyal Kaynak Latest Articles

ÇÖMEZ

General Mobile GM 20 donma sorunu ve üretilemeyen çözüm!

Niğde Merkez ilçesinde bulunan Nur iletişim bayisinden 06/01/2021 tarihinde General Mobile Gm20 64 GB siyah sıfır bir telefon aldım. Aldığım telefonu taksitle 2.149 TL ye aldım.

Bu cihazım ilk haftalar ufak tefek donma ve mesaj sıkıntısı oldu. Bu durum başta fazla sorun olmadı gün geçtikçe daha fazla sorun yaşattı.

Bu durumu telefon aldığım bayiye anlattım onlarda format atalım dediler yada garantiye gönderelim dediler. Bende garantiye giderse başka kullanacağım telefonum yok evde tek bu telefonum var dedim onlara bana geçici bir telefon verebilirseniz garantiye gönderin dedim. Onlarda ilk başta kabul ettiler sonra geçici bir telefon vermediler. Format da attıldı ama sorun çözülmedi.

General Mobile Telpa müşteri hizmetlerini aradım durumu anlattim onlarda bu sorunun genel sorun olduğunu yazılımdan kaynaklandığını söylediler bende sorunun ne zaman çözebileceklerini sorduğumda şuan çalışmalar yapılıyor ne zaman çözülür belli değil dediler cihazı garantiye alsak da şuan bu sorun çözülemez dediler yine beklememiz gerektiğini soylediler.

Bende ürünü iade etmek istediğim ama nur iletişim adlı bayi iade talebimi kabul etmediler. Ben şuan cihazımı kullanamıyorum. Mağdurum durumun çözülmesini istiyorum.

Bu sorulara cevap vermek ister misiniz?

KONUYA BİR YORUM BIRAK

Cevap yazmak için giriş yapmalısın.