Sosyal Kaynak Latest Articles

Editör

83 dolarlık 100xCoin aldım ama hesapta para görünmüyor

Kripto dünyası, altcoinler vs.. alışık olduğum alanlar değil. Dogecoin gibi şaka bir sisteme bu kadar talebin olması insanı cezbetmiyor değil. Hem şaşırıyorum hem de zamanında içinde olsaymışım diye iç geçiriyorum.

Her neyse, olan olmuş, biten bitmiş. Biz önümüze bakalım. Bu mantıkla yola çıkarak trende ayak uydurayım istedim. Biraz safemoon, biraz 100xcoin biraz da dogecoin alarak öylesine bıraktım. Hoş, yatırdığım tutarlar gerçekten ciddi paralar değil.

Mesela SafeMoon dedikleri altcoinden 9 milyon adet satın aldım. Sadece 43 dolara. Aynı şekilde 100xCoin’i de almak istedim. Biraz acemiliğime denk geldi desem yalan olmaz. Binance’den parayı BNB olarak MetaMask’a, oradan BNB’yi BUSD’a çevirme ve sonrasında BUSD ile 100xcoin almaya çalışma filan hasılı epey komisyon alıyorlar her işlemde.

Neyse buna da 40 dolarlık yatırmak isterken yanlışlıkla 150 dolardan geriye kalan parayla gelebilecek kadar 100xcoin 2 milyar 100 milyon küsür adet 100x coin almışım. Her neyse, bunda bir sıkıntı yok. Önemli değil. Kontrol ederken 100xcoin değeri   $0 olarak görünmekte.

Nedendir, nasıldır bilmiyorum. Safemoon’da $45 dolar param görünürken 100xcoin’de bir şey görünmüyor. Bu konuda siz ne düşünüyorsunuz? Nerede yanlış yapmış olabilirim veya ne yapmamı tavsiye edersiniz? Bir bardak soğuk su içmeli miyim 80  doların üzerine :)?

Bu sorulara cevap vermek ister misiniz?

KONUYA BİR YORUM BIRAK

Cevap yazmak için giriş yapmalısın.