Sosyal Kaynak Latest Articles

ÇÖMEZ

THY online biniş kartı oluşturma hatası alıyorum yardım lütfen

Merhabalar. Amerika’dan Türkiye’ye gidiş dönüş bilet almıştım. Tatilimi güzel bir şekilde yaptım fakat daha önce karşılaşmadığım bir şeyle karşılaştım. Türkiye’ye girişte bir problem yaşamadım biletimle alakalı. Türk Hava Yolları gerçekten kaliteli bir firma ve iyi bir hizmet ile gittim. Dönüşte anlamadığım bir şekilde koltuk seçimimi yapmaya çalışıp, biniş kartı oluşturmaya çalışırken şu hatayı alıyorum

“Bu uçuşunuz için operasyonel nedenlerle online biniş kartı üretilemiyor.”

Benden istenilen bilgileri girmiş olmama rağmen şu anda bu işlemin operasyonel nedenlerden dolayı gerçekleşmediğini ve havaalanında check-in işlemlerinin yapıldığı yerde bunu yapmam gerektiği uyarsını verdi. Bunun neden olduğunu bilen veya ne yapmam gerektiğini bilen var mı?

Bu sorulara cevap vermek ister misiniz?

KONUYA BİR YORUM BIRAK

Cevap yazmak için giriş yapmalısın.

  1. Bu hatayı alma nedeninizi bilmiyorum ama benim de basıma gelmişti. Havaalanına gittiğim zaman sorunu halletmişlerdi.

  2. Yeniden merhaba. Bir sorun olmadan Amerika’ya geldiğimi belirtmek istiyorum. Benim gibi bir sorunla karşılaşanlar olursa neden olduğunu da belirteyim bu vesile ile. Gittim havaalanına, bana dediler ki: İç hatlar ile alakalı biniş kartı oluşturamadığınızdan dolayı bu hatayı aldığımı söylediler. Havaalanında hem iç hatları hem de dış hatları sorunsuz bir şekilde yapıp, bana kartımı verdiler. İyi günler dilerim.