Sosyal Kaynak Latest Articles

Editör

2021 green card sonuçları DV2023 açıklanma tarihleri

DV2023 green card başvuruları 2 gün önce yani 6 Kasım 2021’de bitti. Tam 1 aylık bu süre zarfında pasaportunu çıkartanlar başvurularını yaparken maalesef birçok kişi de pasaport zamanında yetişmediğinden dolayı başvurusunu yapamadı. Umarım bir sonraki seneye istedikleri şeyi yapabilirler.

Green Card Sonuçları ne zaman?

Her neyse… Birçok kişi 2021’de yapılan green card başvurusu için sonuçlar ne zaman açıklanacak diye merak edebilir düşüncesiyle bu içeriği paylaşmak istedim. Bildiğiniz üzere daha önce dvlottery.state.gov olan internet sitesi bu sene dvprogram.state.gov olarak değişti. Bu internet sitesinde yer alan bilgilere göre bu sene de green card başvuru sonuçları aynı tarihte açıklanacak.

Yani DV2023 green card sonuçları 7 Mayıs 2021’de açıklanacaktır. Bu tarih Amerika’daki yerel saate göre olacağından dolayı Türkiye’de 7 Mayıs 2021’de sabah saat 7:00’den itibaren açıklanmış olacaktır. Şimdiden kazanıp da ABD’ye gidecek olanlara başarılar dilerim. Umarım istedikleri ve hayal ettikleri gibi bir hayat yaşarlar.

Green card sonuçları 2021

Çekilişle alakalı sorularınızı sorabilirsiniz!

Green card ile alakalı her türlü sorularınızı da buradan sorabilirsiniz. Bildiğim kadarıyla sizlere yardımcı olacağım. Bu arada unutmadan green card sonuçları nereden kontrol edebilirsiniz onu da belirteyim. Başvuruyu yaptığınız internet sitesine girip (https://dvprogram.state.gov) sayfanın en altında bulunan “Check Status” yazan butona tıklayarak kontrol edebilirsiniz. İyi günler.

Bu sorulara cevap vermek ister misiniz?

KONUYA BİR YORUM BIRAK

Cevap yazmak için giriş yapmalısın.