Sosyal Kaynak Latest Articles

ÇÖMEZ

DS-260 Your request cannot be processed at this time uyarısı için yardım lütfen!

Merhaba arkadaşlar. Allah’a şükür DV2023 green card çekilişini kazananlardan biri de benim. Hiç zaman kaybetmeden DS-260 formunu doldurmak istiyorum fakat 2 gündür bir türlü ilk adımdan öteye gidemedim.

Yanlış bir şey yaptığımı zannetmiyorum. Defalarca denedim. Ziyaret ettiğim sitenin adresi https://ceac.state.gov/iv/ olup buraya green card sonuçlarını kontrol ettiğim sayfada verilen Case Number’ı giriyorum. Sonra istenilen diğer bilgileri de dikkatli bir şekilde yazıyorum.

Defalarca kontrol ediyorum fakat her defasında “Your request cannot be processed at this time.” uyarısını alıyorum. Ne yapabilirim bilemiyorum. Biliyorum zamanım çok fakat çözümü var mıdır bu işin? Lütfen yardımcı olur musunuz?

Bu sorulara cevap vermek ister misiniz?

KONUYA BİR YORUM BIRAK

Cevap yazmak için giriş yapmalısın.

  1. Pınar hanım endişelenmenizi gerektirecek hiç bir durum yok. Gayet normal bir durum bu yaşadığınız. Arada sırada girip denemeye devam edin. Yoğunluktan dolayı bu şekilde bir uyarı alıyorsunuz. Birkaç gün sonra her şey normale dönecektir. Hayırlı olsun.

  2. 11 Mayıs 2022 öğleden sonra 10 ile 13 Mayıs 2022 saat 2 arasında DS-260 formunu doldurmak isteyen kişiler bakım nedeniyle bir işlem yapamayacaklar.