Sosyal Kaynak Latest Articles

ÇÖMEZ

Sanem Babi kimdir? Kaç yaşında, nereli, sevgilisi, oynadığı diziler

Sanem Babi. Doğum tarihi: 11 Şubat 1999. Doğum yeri: İstanbul. Boyu: 170 cm. Kilosu: 53 kg. Sevgilisi: Furkan Oğulcan İlker. Meslek: Oyuncu. Oynadığı diziler: Gelsin hayat bildiği gibi (2022)

Sanem Babi kimdir?

Sanem Babi, 11 Şubat 1999’da İstanbul’da dünyaya geldi. Hayatının bir dönemini Almanya’da geçirdi. Oyunculuk hayatına 2014 yılında başladı desek yanlış söylemiş olmayız. İlk projesi sinema filmi olan Karışık Kaset oldu. Bu filmde Gökçe karakterini canlandırdı.

Eğitim hayatıyla alakalı çok detay bilmiyor olsak da Haliç Üniversitesi’nde Tiyatro  bölümünü bitirdiğini biliyoruz. Instagram’ı aktif olmasa da sürekli kullanan biridir. 6 Ekim 2022 itibariyle, Instagram’da 39558 takipçisi bulunuyor.

Hiç şüphesiz en son projesi olan Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi, güzelliğinin daha çok kişi tarafından bilinmesine neden oldu. Zaten güzelliği ile bir gün herkes tarafından tanınacağı belli fakat bu şekilde hızlanmış oldu.

Sanem Babi, Instagram’da ilk paylaşımını 8 Mart 2015’te yapmış görünüyor. Bu da Karışık Kaset filminden sonrasına denk geliyor. O günden bu yana 190 paylaşım yaptığını görüyoruz.

Sanem Babi Eski Hali

Kedileri çok sevdiğini biliyoruz. Fakat bir kadına bir türlü yakıştıramadığım sigara ile birlikte fotoğraflar paylaşmış. Kadınlara sigarayı yakıştıramıyorum çünkü böylesine zarif, böylesine güzel canlıların sigarayla güzelliklerinden bir parça gittiğini düşünüyorum. Tabii bu onun tercihi. Saygı duymaktan başka bir şey gelmez elimden.

Sanem Babi kaç yaşında

Aslında bu sorunun cevabını az önce paylaştık. Doğum tarihi 11 Şubat 1999 olduğuna göre bugün itibariyle 23 yaşını doldurup, 24 yaşından gün aldığını söyleyebiliriz. Yani aslında sanem babi 23 yaşındadır.

Sanem Babi’nin sevgilisi kimdir?

Bu konuyla internette çok araştırma yaptım. Fakat hiç bir yerde bu konuyla alakalı bir detay paylaşılmamış. Ama gazeteci kimliğimi konuşturarak araştırmaya devam ettim ve Sanem Babi’nin sevgilisi hakkında bilgiye ulaştım.

Sanem Babi sevgilisi Furkan Oğulcan İlker

Gülperi, Oyun Bozan, Arıza, Evli ve Öfkeli gibi projelerde rol alan Furkan Oğulcan İlker ile sevgili olduklarını ilk olarak burada paylaşıyorum.

Sanem Babi’nin Oynadığı Diziler

Resmi olarak bugüne kadar 2 projede rol almıştır. Bunlardan bir tanesi sinema filmi, diğeri ise TV dizisidir. İki projeyi de aşağıda listeledim. İlerleyen zamanlarda rol alacağı diğer filmler ve dizileri de buraya ekleyeceğim.

  • Karışık Kaset (2014) (Gökçe)
  • Gelsin Hayat Bildiği Gibi (2022) (Aylin)

Evet. Benim şimdilik, sanem babi kimdir başlıklı konu için aktaracaklarım bu kadar. Sizler de güzel ve genç oyuncu ile alakalı görüşlerinizi birkaç cümle ile paylaşabilirsiniz.

Bu sorulara cevap vermek ister misiniz?

KONUYA BİR YORUM BIRAK

Cevap yazmak için giriş yapmalısın.

  1. Sanem Babi’nin instagram hesabını takip etmek isterseniz aşağıdaki bağlantıya tıklamanız yeterli olacaktır.

    https://www.instagram.com/sanembabi/