Sosyal Kaynak Latest Articles

ÇÖMEZ

iPhone 8 Plus iOS 16.0.3 güncellemesinden sonra kendi kendine kapanıyor

Eğer Apple cihazınızı iOS 16.0.3 sürümüne güncellemediyseniz acele etmeyin derim. Çünkü bendeki iphone 8 plus, bu güncelleme ile birlikte kendi kendine kapanmaya başladı. Oda arkadaşımda iphone xs max var. Onda bir problem yaşanmadı şimdiye kadar.

Bu güncellemeden önce hiç böyle bir sorunla karşılaşmamıştım. Evet. Telefonum her güncellemeyle birlikte daha da yavaşladı. Bataryası daha çabuk bitmeye başladı fakat ilk defa bu şekilde kendi kendine kapandı.

5 yıllık aradan sonra bende iphone 14 pro max kullananlar kervanına katıldım. Daha doğrusu sipariş verdim. Henüz elime ulaşmadı. Gelene kadar emektarımla idare edeceğim. Fakat yine de ilginç bir durum olduğu için paylaşmak istedim.

iphone kendi kendine kapanıp açıldıktan sonra “couldn’t activate cellular data network” uyarısını veriyor. Muhtemelen yeni geçiş yaptıkları bu eSim olayından dolayı böyle bir hata vermeye başladı. Ama bilemiyorum tabi.

Genelde bu tarz konuları kendi internet sitem olan forumdriver.com sitesinde paylaşırım. Bir şekilde çözüm bulunurdu. Fakat bulamadım bu sefer. Belki de bu problemi yaşayan ilk kişi olabilirim. Aramızda böyle bir sorunla karşılaşan var mı?

Bu sorulara cevap vermek ister misiniz?