Sosyal Kaynak Latest Articles

MERAKLI

Melis Sevinç kimdir? Kaç yaşında? Oynadığı Diziler (Biyografi)

Gönül Dağı dizisinin Selma öğretmeni olarak tanıdı birçok kişi onu. Aslında daha önce Zalim İstanbul dizisinde de rol almıştı. Bunun haricinde Hayaller ve Hayatlar projesinde de izleyici karşısına çıkmıştı. Ama bence büyük çıkışını gönül dağı dizisi ile yaptı.

Melis Sevinç kimdir?

Bu içeriğimizde selma öğretmeni canlandıran melis sevinç kimdir sorusuna cevap vereceğiz. Öncelikle 15 Aralık 1999’da İzmir’de dünyaya geldiğini belirtmek istiyorum. İlkokul ve liseyi burada okudu. Üniversite için İstanbul’a geçti. Boğaziçi Üniversitesi’nde okulu bitirdikten sonra oyunculuk kariyerine başladı.

Yay burcu olup, yaşı 23’tür. Boyu ve kilosu ile alakalı birçok dedikodu olsa da maalesef kesin bir bilgiye ulaşamadık. Melis Sevinç’i instagramda 6118 kişi takip ediyor.Bence böylesine güzel ve başarılı bir oyuncu için takipçi sayısı çok az. Bu da botlarla dolu olmayan bir hesap olduğunu göstermektedir.

Melis Sevinç

Melis Sevinç

Melis Sevinç’in sevgilisi Cem Çelik’tir. Kendisi hakkında maalesef bir detay bulamadık. Bulabildiklerimizi de emin olmadığımızdan paylaşmak istemiyorum.

Sizler de eğer Melis Sevinç hakkında (ya da sizin sevdiğiniz haliyle selma öğretmen) hakkında daha fazla bilgiye sahipseniz lütfen bizimle paylaşınız.

Melis Sevinç’in Oynadığı Diziler

  • Gönül Dağı (Selma Öğretmen) – 2022
  • Hayaller ve Hayatlar (Lale) – 2022
  • Zalim İstanbul () – 2019

Bu sorulara cevap vermek ister misiniz?

KONUYA BİR YORUM BIRAK

Cevap yazmak için giriş yapmalısın.

  1. Güzelliği ile önümüzdeki dönemlerde başrol oynayacağının sinyalini veriyor. Tabii kendi kişisel prensipleri nedir bilemem ama büyük projelerde göreceğimize eminim.

  2. Selma öğretmen ile Mucit Taner’in arasını çok açtılar. Kaç bölümdür diziye girmiş olan Selma öğretmenin artık Taner ile birlikte olması gerekiyor. Millet bunu bekliyor senarist arkadaşlar. Lütfen bir el atın.