Sosyal Kaynak Latest Articles

MERAKLI

Samsung galaxy A54 5G Kullanıcı Yorumları, şikayetleri, Türkiye Fiyatı

Samsung Galaxy A54 5G modeli 16 Mart 2023 itibariyle piyasaya çıkıyor. 6.4 inç dev ekranıyla birçok kişinin hoşuna gidecek gibi görünüyor. Burada samsung galaxy a545g kullanıcı yorumları ile birlikte merak edilen diğer konuları da tartışıyoruz.

Samsung Galaxy A54 5G

Samsung’un ekranlarına diyecek bir şey yok. Özellikle son yıllarda çıkan bütün telefonların kalitesi hepinizce malumdur. Özellikle Apple ve diğer marka telefonlarla karşılaştırdığınızda Samsung cihazları açık ara önde gidiyor.

Bu modelimizde de Samsung 2340X1080 çözünürlükte, 120 Hz yenilenme hızına sahip super amoled bir ekranla çıkıyor kullanıcıların karşısına. Bu da güzel bir oyun deneyiminin yanı sıra Full HD kalitede videolar izlemenize imkan sağlayacak.

samsung galaxy a54 5g fiyat

samsung galaxy a54 5g fiyat

Kameralar konusunda belki Samsung Galaxy S22 veya S23 serisiyle kıyaslama yapmak doğru olmaz. Yani arka kameralarından biri 50 mp, biri 12 mp, diğeri de 5 mp olacaktır. Tekrar ediyorum. Bu kötü olduğu anlamına gelmiyor. Sadece amiral gemisi olan S23 ile kıyasladığımızda bir tık daha kötüdür diyorum. 🙂

Ön kamerası 32 mp olup oldukça net bir görüntüyü karşı tarafa iletebilecek. Ya da selfie çekmek istediğinizde kaliteli fotoğraflar ortaya koyabileceksiniz. Bu da bir kenarda dursun.

Hızlı şarj özelliği ile geliyor

Samsung galaxy a54 5g modelinde 5000 mAh batarya bulunuyor. Oldukça ideal. Şarj cihazı 25 Watt hızlı şarj cihazıdır. RAM’i 8 GB olarak ayarlamışlar ve 128 GB veya 256 GB hafıza seçenekleri ile geliyor.

İşletim sistemi olarak şu anda Android’in en son sürümü olan Android 13 ile geliyor. Yakında Google android 14’ü piyasaya sürecek. Muhtemelen güncelleme ile telefonu 14’e yükseltebileceksiniz.

samsung galaxy a54 5g kullananlar

samsung galaxy a54 5g kullananlar

Samsung Galaxy A54 5G telefonunun Türkiye satış fiyatının 10 bin TL ile 11 bin TL arasında olması bekleniyor. Tabii vergiler ne kadar olur bilemiyorum.

Samsung galaxy a54 kullanıcı yorumları

Siz bu telefon hakkında neler düşünüyorsunuz? Samsung galaxy a54 5g kullanıcı yorumları başlıklı bu içeriğimde sizler de birkaç cümle ile görüşlerinizi paylaşmayı unutmayınız.

Bu sorulara cevap vermek ister misiniz?

KONUYA BİR YORUM BIRAK

Cevap yazmak için giriş yapmalısın.

  1. Her şey ateş pahası olmuş. Bir şey satın alacak gücümüz kalmamış. Bir telefona 10 bin lira vermek insanın zoruna gidiyor. Hoş, diyeceksiniz ki paranın da değeri kalmamış ama işte biz böyle olmamalıydık. Ülkece ne hallere düştük. Allah sonumuzu hayırlı etsin.