Sosyal Kaynak Latest Articles

MERAKLI

Dilek Taşı dizisi oyuncuları, dilek taşı konusu (tam kadro)

Ekranlara bomba gibi gelmeye hazırlanan Dilek Taşı dizisinin okuma çalışmaları geçtiğimiz gün Soho House’da tamamlandı. Pastel Film imzası taşıyan ve bir birinden usta isimlerin yer aldığı dizi Kanal D ekranlarında yayınlanacaktır.

Başarılı bir oyuncu kadrosu olan dizinin hikayesi de güçlü olunca, izleyenleri ekran başına kilitleyecek gibi görünüyor. Başrollerinde Terzi dizisinden de tanıdığımız Salih Bademci’nin yanı sıra Hazal Subaşı ve Ozan Dolunay yer alacaktır. Dizi ile alakalı detaylar çok fazla netleşmemiş olsa da 1980’li yıllarda geçecek bir hikayeyi anlatacaktır.

Dilek Taşı dizisinin yapımcılığını Yaşar İrvül ve Efe İrvül, yönetmenliğini de Mucize Doktor, Güneşi Beklerken, Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizilerinin de yönetmenliğini yapan Altan Dönmez üstlenmiştir.

Dilek taşı dizisinin bildiğimiz diğer oyuncuları arasında ise Perihan Savaş, Teoman Kumbaracıbaşı, Özge Özberk, Elif Doğan, Çiçek Dilligil, Afra Karagöz gibi isimler yer alıyor.

Can Sinan’ın kaleme aldığı dilek taşı hikayesi, yeni sezonda izleyiciyi Kanal D ekranlarına kilitleyecek gibi görünüyor. Henüz dizinin yayın tarihi netleşmemiş olsa da Eylül’de ilk bölümünün yayınlanması tahmin ediliyor.

Sizler de dilek taşı dizisi ve oyuncuları ile alakalı görüşlerinizi birkaç cümle ile paylaşmayı ihmal etmeyiniz.

Bu sorulara cevap vermek ister misiniz?

KONUYA BİR YORUM BIRAK

Cevap yazmak için giriş yapmalısın.