Sosyal Kaynak Latest Articles

MERAKLI

Gamze Doğanoğlu kimdir? Kaç yaşında, oynadığı diziler, boyu, çukur dizisi

Çukur dizisinin son bölümünde Afganistan’dan Yasmin yahut da Yasemin adında bir karakter çukur oyuncuları arasına dahil oldu. Herkes kapalı bu kadının kim olduğunu, gerçek adı nedir sorusunun cevabını merak ederken kulislerden sosyal medyaya bazı bilgiler sızdı.

Başlıktan da anlaşılacağı üzere Yasmin karakterini canlandıran oyuncunun adı Gamze Doğanoğlu’dur. Genelde reklamlarda karşımıza çıkan güzel oyuncuyu çeşitli dizilerde de izledik. Muhtemelen dizide Akın Koçovalı ile duygusal bir bağ oluşacaktır ama neler olacağını elbette ilerleyen günlerde birlikte göreceğiz.

Gamze Doğanoğlu kimdir?

Çukur dizisi Yasmin (Yasemin) karakteri kimdir?

Çukur dizisi Yasmin (Yasemin) karakteri kimdir?

Doğum yeri İstanbul olan oyuncunun doğum tarihi 1 Ocak 1996’dır. Buna göre gamze doğanoğlu kaç yaşında diye merak eden takipçilerimiz için 24 yaşında olduğunu söyleyebiliriz. Burcu Oğlak olan Gamze, eğtimini İstanbul’da tamamladı. Haliç Üniversitesi’nden Konservatuvar bitirdikten sonra Mandalina Oyunculuk Atölyesi aracılığıyla oyunculuk eğitimini güçlendirdi.

Gamze Doğanoğlu’nun Oynadığı Diziler

Gamze Doğanoğlu kimdir?

Gamze Doğanoğlu kimdir?

İlk kamera karşısına geçmesi reklamlarla başladı. Akbank, Tadım, Hopi gibi firmaların reklam yüzü olan Gamze Doğanoğlu profesyonel manada ilk olarak Arka Sokaklar dizisi ile kariyerini bir üst sıraya çıkardı. 2017 yılında bu dizide rol aldıktan sonra 2018 yılında Alija Izzetbegoviç’in biyografi filminde Halida İzzetbegoviç karakterini; aynı yıl içerisinde başka bir proje olan Kalbimin Sultanı dizisinden de rol alarak kendini izleyiciye kabul ettirdi.

Uzun lafın kısası 2020 yılında Benim Adım Melek dizisinde Zehra karakterinin ardından şimdilerde 4 sezondur yayında olan Çukur dizisinde Yasmin karakteri ile seyirci karşısına çıktı.

  • Arka Sokaklar (2017)
  • Alija İzzetbegoviç (2018)
  • Kalbimin Sultanı (2018)
  • Benim Adım Melek (2020)
  • Çukur (4.Sezon) (2020)

Gamze Doğanoğlu’nun Boyu ve Kilosu

Gamze Doğanoğlu çukur dizisi

Gamze Doğanoğlu çukur dizisi

Merak eden kişiler mutlaka olacaktır. O nedenle Gamze Doğanoğlu’nun boyunun 163 santimetre, kilosunun da 51 olduğunu belirtmek istiyoruz. Yazının başında da belirttiğim üzere Oğlak burcudur.

Gamze Doğanoğlu’nun Sevgilisi kimdir?

Açıkçası bu kadar detaylı bilgiye sahip değilim. Araştırmalarım devam ediyor. Bu bilgiye ulaşır ulaşmaz detayları sizlerle de paylaşacağım. Fakat siz sevgilisi kimdir biliyorsanız yorum alanından paylaşabilirsiniz.

Şimdilik güzel oyuncu ile alakalı söyleyeceklerim bu kadar olup, instagram hesabını dilerseniz buraya tıklayarak takip edebilirsiniz.

Yorumlarınızı, düşüncelerinizi paylaşmayı unutmayınız!

Bu sorulara cevap vermek ister misiniz?

KONUYA BİR YORUM BIRAK

Cevap yazmak için giriş yapmalısın.

  1. Son bölümde yasmin kafayı yemis gibiydi umarım birkaç bölüm sonra karakteri öldürüp diziden çıkarmazlar. Daha akının Yasemin icin tehdit edileceği bölümleri izlemedik 🙂