Sosyal Kaynak Latest Articles

ÇÖMEZ

Melike Gülnur Şahin kimdir? Kaç yaşında, nereli, boyu, kilosu, sevgilisi @melikegnur

Melike Gülnur Şahin kimdir? Tiktok’ta kullanıcı adı @melikegnur olan fenomen… Tiktok’da 1 buçuk milyon, Instagram’da 240 bin ve Youtube’da yaklaşık 40 bin takipçisi olan ve oldukça eğlenceli videolar hazırlayan Melike Gülnur ile alakalı burada melike gülnur kimdir, kaç yaşında, doğum yeri neresi, kilosu ne kadar, sevgilisi var mıdır vs.. gibi soruları cevaplamaya çalışacağım. Zaman zaman videolarını izlediğinizde bu bilgileri kendiniz de göreceksinizdir. Hazırsanız başlayalım.

Melike Gülnur kimdir?

Melike Gülnur kaç yaşında

 

14 Eylül 2002 yılında Denizli’de dünyaya gelen Melike Gülnur 2021 itibariyle 18 yaşındadır. Doğma büyüme Denizli’de yaşayan youtuber Türkiye’yi sevgilisi ile birlikte gezmeye devam ediyor. Eğitimine Servergazi Kız Meslek Anadolu lisesini bitirdikten sonra gıda bölümünden devam ediyor.

Gözlerinin lens olduğunu iddia edenlere de kendisi “gözlerim lens değildir” diyerek cevap veriyor. Oldukça duygusal bir insan olan melike gülnur bunu videolarında gizlese de gerçek hayatta bunu pek saklayamıyor.

Melike Gülnur’un sevgilisi kimdir?

Melike Gülnur Şahin kimdir?

Birlikte çok video çekiyorlar. Ailesinden çok bir birlerini gördüklerini söyleyen ikili sevgili olduklarını, evli olmadıklarını söylüyorlar. Sevgilisinin adı Bedirhan’dır. Çektikleri videolarda sevgilisi ile mutlu olduğunu her fırsatta dile getiren Melike Gülnur, bu durumdan oldukça memnun görünüyor. Evlilik ile alakalı düşüncülerinin de 4 yıl içinde olacağını söyledi.

Melike Gülnur kaç yaşında?

Az önce de söylediğim üzere ünlü tiktokçu 18 yaşında. Doğum tarihi de 14 Eylül 2002’dir.Merak edenler için bir kere daha paylaşmış olayım. 🙂

Melike Gülnur’un kilosu ve boyu

Melike Gülnur Şahin kilosu ve boyu

Sizin de videolardan gördüğünüz üzere oldukça fit bir vücudu olan melike gülnurun kilosu 55’tir. Boyu da 1.66 metre veya 166 cm’dir.

Evet. Buraya kadar melike gülnur kaç yaşında, kilosu ne kadar, boyu kaç santim, sevgilisi kimdir vs.. gibi soruları cevapladım. Sizler de eklemek istediklerinizi yorum alanından paylaşabilirsiniz. Instagram hesabı için buraya, Youtube hesabı için de buraya tıklayabilirsiniz.

Bu sorulara cevap vermek ister misiniz?

KONUYA BİR YORUM BIRAK

Cevap yazmak için giriş yapmalısın.