Sosyal Kaynak Latest Articles

Türkiye’de Hyamax dudak dolgusu yaptıranlar kalıcılığı nasıl?

Genelde 6 ay ile 12 ay arasında yapılması tavsiye edilen hyamax dolgu ile alakalı olarak kalıcılığı gerçekten bu kadar sürüyor mu yoksa daha az sürede işlevi bitiyor mu?

Çünkü internette hyamax dudak dolgusu ile alakalı çok fazla şikayet okudum. Türkiye’de bu işlemi yaptıranlardan elbette memnun kalanlar var fakat çok şikayet okuyunca emin olamadım.

Sizler ne düşünüyorsunuz hanımlar gerçekten bu dudak dolgusu işe yarıyor mu yoksa bu da fasa fiso mu? Yorumları alabilir miyim lütfen canlarım.

Not: Paylaştığım videonun hayamax dudak dolgusu ile alakası yoktur. Sadece böyle olmamak için paylaşmak istiyorum.

Bu sorulara cevap vermek ister misiniz?

KONUYA BİR YORUM BIRAK

Cevap yazmak için giriş yapmalısın.

  1. Bu en de şuraya bir de botoks ile dolgu arasındaki fark nedir sorusunun cevabını veren Ufuk Askeroğlu’nun videosunu bırakayım..

  2. Merhaba İstanbulda Dolgu ve Botoks da Toptan ve Perakende İçin https://unicornmed.com.tr tavsiye ederim Botox da masport refinex Dolgu da ise hyamax juvederm Dermafil fillarmony ayrıca Fransız ip askı,mezoterapi ürünleri ve gençlik aşısı bulabilirsiniz fiyatları uygun ve güvenilir Biz klinik olarak bu firma ile çalışıyoruz İstanbul içi gün içerisinde teslim ediyor şehir dışı ise 2 günde teslim Soğuk zincir kargo ile irtibat için 05417670244 ayrıca İnstagram adresi:dolgubotoksmezoterapiurunleri
    Burdanda ulaşabilirsiniz