Sosyal Kaynak Latest Articles

ÇÖMEZ

Reha Özcan (Adil Hoca) diziden neden ayrıldı?

Geçtiğimiz sene yayınlandığı ilk günden itibaren halkın beğenisini kazanmış olan Mucize Doktor dizisi, ilk günkü gibi olmasa da halen Fox’un en çok beğenilen yapımlarından birisidir.

Başrol oyuncuları arasında Onur Tuna, Reha Özcan, Taner Ölmez, Sinem Ünsal, Murat Aygen, Bihter Dinçer, Merve Bulut gibi isimlerin olduğu dizide yeni bir ayrılık haberi dizi hayranları üzdü.

Adil Hoca diziden neden ayrıldı?

Sosyal medya üzerinde dizi hayranlarının ikiye bölünmesine neden olan Adil Hoca’nın Mucize Doktor dizisinden ayrılık haberi çoğu kişiyi derinden üzdü. Son bölümde vefat ederek diziden ayrılan Reha Özcan’ın zaten son 8-10 bölümdür rolü azaltılmış, eskisi kadar sahne verilmemişti.

Açıkçası ben Adil Hoca’nın senaryo gereği diziden ayrıldığını düşünüyor ve bu sene sonunda veya gelecek sezon başında mucize doktor dizisinin final yapacağını tahmin ediyorum. Tabii ki sizler gibi ben de dizinin final yapmasını istemiyorum fakat gidişat onu gösteriyor.

Mucize Doktor dizisi hakkında daha fazla haber

Mucize Doktor dizisi ile alakalı daha fazla haber ve detaya ulaşmak için beni buradan takip edebilir yahut konuya yorum bırakarak gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

Bu sorulara cevap vermek ister misiniz?

KONUYA BİR YORUM BIRAK

Cevap yazmak için giriş yapmalısın.

  1. Sırf yorum yapabilmek için üye oldum. İyi ki de ayrılmış. Adil Hoca’nın artık bir rolü yoktu dizide bence yeni karakterlerin devreye sokulması gerekiyor. Dizinin biteceğini düşünmüyorum. Bu şekilde devam etsin. Ali rolünü çok iyi yapıyor tabii Tanju’yu da unutmamak lazım 🙂