Sosyal Kaynak Latest Articles

Editör

Dogex pro güvenilir mi diye merak edenler için ödeme kanıtı!

Tam 2 gün önce bir forumda Dogex PRO adında bir dogecoin kazma sistemi ile tanıştım.  Sizin gibi dogex pro güvenilir mi diye merak ettim. Biraz inceledim, araştırdım ve hiç bir kişisel bilgi istemedikleri için üye oldum. Peşinen söyleyeyim ben beş kuruş para yatırmadım. Yatıracağımı da zannetmiyorum. Çünkü halen sistem güvenilir mi değil mi bu konuda emin değilim. Neticede 15 günlük bir sistem. Bu tarz sitelere güvenilir demek için biraz daha zaman geçmesi gerektiğini düşünüyorum.  O nedenle size illa ki üye olmanız gerekiyor demiyorum arkadaşlar. Kendi kararınızı kendiniz verin.

Gelelim dogex pro sitesinden aldığım ödemeye. İki gün geçti, galiba referans olan arkadaşlar sayesinde ekstradan biraz dogecoin gelmiş. Teşekkür ederim referansımla üye olan bütün arkadaşlara. O nedenle bugün kalktım baktım ki dogex pro hesabımda 72 küsür dogecoin birikmiş. Hemen deneme yapmak için hesabıma aktardım parayı. İlk başta “ulan acaba geçer mi” diye tereddüt etmedim değil ama sonra ne olacaksa olsun ulen dedim kendi kendime.

Her neyse o arada Netflix‘te 4400 adında bir diziyi takip ediyordum, kaldığım yerden devam edeyim dedim ve dizime başladım. Bölüm bittikten sonra kontrol ettiğimde -ki yaklaşık 20 dakika sonraydı- para binance hesabıma geçmişti.

Dogex pro ödeme kanıtı binance sitesi

Bundan sonra yapacağım şey biriken paraların hepsini kazma gücüne harcamak. Kendi hedefim kazma gücünü 1000’e çıkardıktan sonra biriken her 50 dogecoin’i kendi hesabıma aktaracağım. Bu benim düşüncem, benim yöntemim.

Tekrar söylemem gerekirse dogex pro güvenilir mi diye merak eden arkadaşlar için %100 güvenilir diyemiyorum. Çünkü sistem gerçekten çok yeni. Belki güvenilirdir belki değildir. Ama kaybedecek bir şeyim olmadığı için üye oldum, bekliyorum. Normal yaşantıma devam ediyorum. Bunun başında saatler geçirmiyorum. O nedenle bence bir mahsuru yok.

Referansımla kayıt olmak isteyenler için link:

https://dogex.pro/?r=49940

Refaranssız üye olmak isteyenler için bağlantı linki: dogex.pro

Dogex pro ile ilgili yeni öğrendiğim bilgiler

1 Mart 2021 Güncellemesi: Arkadaşlar sistem çok yeni olduğu için ben de sizin gibi bazı şeyleri bilmiyorum. Mesela üye olduğum zaman referansımla üye olduğunuzda %10 kazanıyorsunuz demişlerdi bir sitede ama durum öyle değilmiş. Referansla üye olanlar eğer sisteme dogecoin aktarır veya para yatırırsa yatırılan miktar kadar sistem bana referans sahibine %10 hediye ediyormuş. Eğer para yatırmayacaksanız referans linki ile üye olmanın bir artısı yok. Bunu söyleyenler yalan söylüyorlar.

Bu sorulara cevap vermek ister misiniz?

KONUYA BİR YORUM BIRAK

Cevap yazmak için giriş yapmalısın.

  1. Sistem yeni olduğu için ilk üyelere yani birkaç haftalık üyelere para kazandırıyor gibi görünse de bu oran gittikçe azalacak, artık siteye katılım azaldığı zaman -umarım olmaz- siteyi yönetenler fişi çekip, kazandıkları milyonlarla hayatlarına devam edecekler. Dikkatli olmanızı tavsiye ederim.