Sosyal Kaynak Latest Articles

ANKET
ÇÖMEZ

Yeliz Kılıç xir tea kullananlar ne düşünüyor?

Anket sonuçları

63.64%EVET ( 14 kişi )
36.36%HAYIR ( 8 kişi )
Katılımcı sayısı: 22 kişi

Xir tea zayıflama çayından memnun musunuz?

Youtube’da Xir Tea Yeliz Kılıç kanalındaki videoları izledim. Gayet ikna edici şeyler paylaşmışlar fakat benim aradığım ürün ile alakalı yani yelizin çayı x-ir tea bitkisel ile alakalı video bulamadım.

Kanalın linkini şuraya bıraktım. Aramızda xir tea kullanıp da memnun kalan var mı? İnternette satışı yapılan yerlerde genelde olumlu yorumlar paylaşılmış.

Bir tek şikayetvar.com’da bir çok olumsuz yorum okudum. Onun dışında pek kötü yorumlara denk gelmedim. Yine de satın almadan önce sizlerden gelecek yorumları da okumak isterim. Memnun kaldınız mı? Zayıflattı mı? Ne söylersiniz çay ile alakalı?

Bu sorulara cevap vermek ister misiniz?

KONUYA BİR YORUM BIRAK

Cevap yazmak için giriş yapmalısın.

  1. Canım şöyle söyleyeyim. Çok araştırdım zamanında, uzman değilim ama birçok şey öğrendim. Hiç bir bitkisel zayıflama çayı ya da ilaç olarak satılan ürün seni direkt olarak zayıflatmaz. Kilo vermek istiyorsan mutlaka diyet programı takip etmeli, spor yapmalı ve yediklerini kontrol altına almalısın. Bu tarz ürünler de metabolizmana takviye olarak yağ yakımını kolaylaştırmaya yardımcı olur. Yani demem o ki sadece yelizin çayı değil, hiç bir zayıflama ürünü sana direkt kilo verdirmez. Sağlık açısından ve yağ yakımını hızlandırma açısında kullanmanı tavsiye edebilirim. Diğer türlü bir şey söylemek zor. Kolay gelsin 🙂