Kayıt Ol!

Sosyal Kaynak'a kayıt olarak yaptığınız paylaşımlar nedeniyle puan toplayabilir, bir birinden değerli hediyeleri kazanma şansı yakalayabilirsiniz.

"MERHABA DÜNYA"

Sosyal Kaynak'a üye girişi yaparak yaptığınız paylaşımlar nedeniyle puan toplayabilir, bir birinden değerli hediyeleri kazanma şansı yakalayabilirsiniz.

Şifremi unuttum

Şifrenizi mi unuttunuz? Hiç sorun değil! Üye olurken bizimle paylaştığınız mail adresinizi girerek şifrenizi sıfırlama talebinde bulunabilirsiniz.

Sitede görünmesini istediğiniz Ad veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen e-mail adresinizi yazınız.

Lütfen sorunuzla alakalı, açıklayıcı bir başlık giriniz.
Lütfen sorunuzla alakalı bir kategori seçiniz.
Lütfen yukarıdaki kutucuğa sorunuzu açıklayıcı cümleler giriniz.

Bu kısımdan videoyu alacağınız kaynağı seçiniz.

Lütfen videonun sonundaki id numarasını giriniz. https://www.youtube.com/watch?v=sdUUx5FdySs Örnek: 'sdUUx5FdySs'.


Please briefly explain why you feel this question should be reported.

Lütfen bu mesajı rapor etme gerekçenizi birkaç cümle ile açıklayınız.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

Doktorların tavsiye ettiği zayıflama ilaçları 2021

Kızlar daha önce doktora gidip de zayıflama ilacı tavsiyesi alan veya doktorun kullanmanızı tavsiye ettiği bir ilaç var mı?  Hangi zayıflama ilaçları kilo vermek isteyenlerde etkili sonuçlar veriyor? Ben xenical diye bir ilaç adını duydum ama bunu da reçete dışında eczaneden satın alamıyoruz. Reçetesiz alabileceğimiz kilo verdiren ilaçlar var mıdır?

Paylaş

Bu sorulara cevap vermek ister misiniz?

KONUYA BİR YORUM BIRAK

Cevap yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor

  1. Kızlara sormuşsun ama ben de cevap vereyim. Doktorların tavsiye ettiği zayıflama ilacı diye bir şey yok. Eğer obezite gibi sağlık sorununuz varsa doktorlar uygun gördükleri durumlarda reçete ile ilaç tedavisine başlarlar ama bu demek değildir doktorlar bu ilaçların kullanılmasını herkese tavsiye ediyor veya herkes gidip istediği zaman kullanabilir. O nedenle keyfi kullanılabilen zayıflama ilaçları yoktur. Sağlıklı günler.

    • 1
  2. Doktorların obezite hastalarına tedavi amaçlı uyguladıkları bazı ilaçlar vardır. Bu ilaçlar sağlık bakanlığı tarafından onaylı olan zayıflama ilaçları olup adları Thincal, Wanabi Forte, Xenical vs..’dir.

    • 0

SİZDEN GELEN BLOG YAZILARI

Sosyal Kaynak Latest Articles

Birileri ücretsiz tanıtım yazısı mı dedi? Buyurun!

Birçok internet sitesi sahibi sitelerinin başka yerlerde tanıtılmasını ve arama motorlarında üst sıralara çıkmasını ister. Arzular. Gecesini gündüzüne katar ve çoğu zaman başarısız olur. Çünkü internette aktif olan milyarlarca internet sitesi içinden sıyrılıp, ilk sıralara çıkmak herkese nasip olmuyor. Doğru ...

DAHA FAZLASINI KEŞFET