Kayıt Ol!

Sosyal Kaynak'a kayıt olarak yaptığınız paylaşımlar nedeniyle puan toplayabilir, bir birinden değerli hediyeleri kazanma şansı yakalayabilirsiniz.

"MERHABA DÜNYA"

Sosyal Kaynak'a üye girişi yaparak yaptığınız paylaşımlar nedeniyle puan toplayabilir, bir birinden değerli hediyeleri kazanma şansı yakalayabilirsiniz.

Şifremi unuttum

Şifrenizi mi unuttunuz? Hiç sorun değil! Üye olurken bizimle paylaştığınız mail adresinizi girerek şifrenizi sıfırlama talebinde bulunabilirsiniz.

Sitede görünmesini istediğiniz Ad veya kullanıcı adınızı yazınız.

Lütfen e-mail adresinizi yazınız.

Lütfen sorunuzla alakalı, açıklayıcı bir başlık giriniz.
Lütfen sorunuzla alakalı bir kategori seçiniz.
Lütfen yukarıdaki kutucuğa sorunuzu açıklayıcı cümleler giriniz.

Bu kısımdan videoyu alacağınız kaynağı seçiniz.

Lütfen videonun sonundaki id numarasını giriniz. https://www.youtube.com/watch?v=sdUUx5FdySs Örnek: 'sdUUx5FdySs'.


Please briefly explain why you feel this question should be reported.

Lütfen bu mesajı rapor etme gerekçenizi birkaç cümle ile açıklayınız.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

Ella ertesi gün hapı adet geciktirir mi? 2021

Halk arasında ertesi gün hapı kullandım adet gecikmesi oldu gibisinden cümleleri siz de duymuşsunuzdur. Ben burada bu konuya bir açıklama getirmek istiyorum. Olur da yanlış bir şekilde hamile kalma ihtimaliniz varsa ve siz de bebek sahibi olmak istemiyorsanız ertesi gün hapları sizin kurtarıcınız olabilir fakat bu ilaçlar öyle zannedildiği gibi masum ilaçlar değildir. Elbette yan etkileri olacaktır. Siz de birkaç günlük ağrılara neden olacaktır fakat adet gecikmesi olayı tamamen yanlıştır.

Normalde bu hapın kullanım amacı ilişki sonrasında gebe kalmayı önlemektir. Bu ilaç içindeki etken madde sayesinde metabolizmanızı bozarak, adet döneminizi öne de alabilir, geciktirebilir de. Ama diyelim ki adet olmadınız, gecikme oldu bu noktada hamilelik testi yaptırmanız iyi olacaktır çünkü bu ilaçlar %100 etkili ilaçlar değildir. Bu ertesi gün hapları kullanıp da hamile kalan çok kişi vardır.  Siz ne düşünüyorsunuz?

Paylaş

Bu sorulara cevap vermek ister misiniz?

KONUYA BİR YORUM BIRAK

Cevap yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor

SİZDEN GELEN BLOG YAZILARI

Sosyal Kaynak Latest Articles

Birileri ücretsiz tanıtım yazısı mı dedi? Buyurun!

Birçok internet sitesi sahibi sitelerinin başka yerlerde tanıtılmasını ve arama motorlarında üst sıralara çıkmasını ister. Arzular. Gecesini gündüzüne katar ve çoğu zaman başarısız olur. Çünkü internette aktif olan milyarlarca internet sitesi içinden sıyrılıp, ilk sıralara çıkmak herkese nasip olmuyor. Doğru ...

DAHA FAZLASINI KEŞFET