Sosyal Kaynak Latest Articles

Mustafa Tunahan Bodur (tunbdr) kimdir? Kaç yaşında, nereli, boyu, kilosu

Mustafa Tunahan Bodur ya da sosyal medyada bilinen kullanıcı adıyla @tunbdr kimdir? Bu içerikte sevgilisi kimdir, adı ne, kaç yaşında, boyu ve kilosu ne kadar gibi soruların cevaplarını bulacaksınız. Doğum yeri Antalya olan Mustafa Tunahan’ın doğum tarihi 1999 yılının 27 Kasım gününe denk gelmektedir. Yani yaşı 22 olup genç kızların sevgilisidir. Oyunculuk kariyerine yeni başlamış olan genç yetenek aynı zamanda ticari yazılım ve yurt dışı pazarlama sektöründen de gelir elde etmektedir.

Son zamanlarda birçok haber sitesinde ve gazete yer almayı başaran Mustafa Tunahan Bodur, iş hayatında olduğu kadar sosyal hayatındaki aktifliği ile de dikkatleri üzerine çekmektedir.

UYARI: Bu içeriğin bir kısmı editör tarafından düzenlenerek yayına alınmıştır.

Yaptığı büyük atılımlarla Ticari yazılım alanında oldukça iyi yerlere gelen aynı zamanda aile şirketi olan EBS Yazılım’da Satış Pazarlama olarak görev alan Mustafa Tunahan Bodur yazılımlarında kullanılan profesyonel arayüz ve kaliteli hizmeti Türkiye’de üreterek dünyaya pazarlayacağını getirdi.

mustafa tunahan bodur kimdir

mustafa tunahan bodur kimdir

Ürünlerine neredeyse her ticari şirketlerin ihtiyaç duyduğunu ve bu ihtiyaç doğrultusunda hareket ederek her geçen gün üretim ve satım güçlerinin arttığını belirten Bodur geleceğe doğru emin ve doğru adımlarla ilerlediklerini göstermiş oldu.

Birçok sosyal medya hesabını kullanan Mustafa Bodur en aktif olarak Instagram’ı kullanmaktadır. Hali hazırda yaklaşık 28 bin takipçisi olan genç oyuncuyu takip edenlerin sayısı günden güne artmaktadır. Instagram hesabına @tunbdr bağlantısına tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Mustafa Tunahan Bodur’un sevgilisi kimdir?

Mustafa Tunahan Bodur’u biriyle görmedik desek galiba abartmış olmayız. Çünkü şu anda Mustafa Tunahan Bodur için sevgilisi var demek gerçekten çok zor. En azından yaptığımız araştırmalar neticesinde bir bilgiye ulaşamadık. Siz bu konuda bir dedikodu biliyorsanız bizimle paylaşabilirsiniz.

Bu sorulara cevap vermek ister misiniz?

KONUYA BİR YORUM BIRAK

Cevap yazmak için giriş yapmalısın.