Sosyal Kaynak Latest Articles

MERAKLI

Ünlü tiktok fenomeni Ceren Yaldız kimdir? Kaç yaşında, biyografisi

Türk tiktok fenomenleri arasında belki de en çok popüler olan kişi Ceren Yaldız’dır. 7.5 milyon takipçisi ile her gün yeni videolar yayınlayan Ceren Yaldız’ın doğum tarihi ile alakalı genel bir yanlış var internette. Bu başlıkta kısaca ceren yaldız kimdir, nereli, kaç yaşında gibi soruları yanıtlamaya çalışacağım.

CEREN YALDIZ KİMDİR?

Her ne kadar internette 7 Şubat 2002 doğumlu yazıyor olsa da gerçek doğum tarihi 6 Şubat 2002’dir. Bursa’da dünyaya gelen Ceren Yaldız, ailenin tek çocuğudur. Babasını henüz 2 buçuk yaşındayken kaybeden ünlü tiktokçu annesiyle birlikte yaşıyor. Lise eğitimini yarıda bırakarak sosyal medya videoları oluşturan Ceren Yaldız, şimdilerde lise eğitimini uzaktan eğitim ile tamamlamaya çalışıyor.

17 yaşına kadar Bursa’da yaşayan Ceren Yaldız, annesiyle İstanbul’a taşınarak, şimdilerde burada yaşıyor. Sevgilisi var mı diye merak edenler için kendisi bir Youtube videosunda hiç sevgilisinin olmadığını ve bundan sonra da böyle bir düşüncesinin bulunmadığını söyledi. İlerleyen zamanlarda bunu birlikte göreceğiz ama şimdilik bir sevgilisi bulunmamaktadır.

CEREN YALDIZ KAÇ YAŞINDA?

2002 yılında dünyaya gelen Ceren Yaldız’ın yaşı şimdilerde 19’dur. Şimdilik ünlü tiktokçu, youtuber, instagram fenomeni ceren yaldız için söyleyeceklerim bu kadar olup, henüz yolun başında olması nedeniyle hayatının kalanında başarılarının devamını dilerim.

Sizler de Ceren Yaldız ile alakalı olarak görüşlerinizi, düşüncelerinizi alt tarafta bulunan yorum alanından diğer takipçileri ile paylaşabilirsiniz.

Bu sorulara cevap vermek ister misiniz?

KONUYA BİR YORUM BIRAK

Cevap yazmak için giriş yapmalısın.

  1. Ceren Yaldız neredeyse 20 yaşında ve şu anda Tiktok takipçisi neredeyse 9 milyon olacak. Helal olsun mu bilmiyorum. Eğitim durumu ne alemdedir acaba? Bu kadar sosyal medya çalışmalarının arasında eğitimine, geleceğine -para hariç- yatırım yapıyor mudur?