Sosyal Kaynak Latest Articles

ANKET
MERAKLI

Arnica leke giderici morluk kremi kullananlar ve eczane fiyatı 2021

Anket sonuçları

75%ÇOK MEMNUN KALDIM ( 3 kişi )
25%HİÇ BİR İŞE YARAMADI ( 1 kişi )
Katılımcı sayısı: 4 kişi

Görüşünü belirt, ankete katıl...

Gözaltı morlukları ile başınız belada mı? Ya da cildinizde sizi rahatsız eden lekeler mi var? Birçok kişinin memnun kaldığı arnica krem ile alakalı bu başlık altında kullanıcı yorumları, güncel eczane satış fiyatı, yan etkileri, kullanımı ve daha birçok konuyla alakalı cevapları bulabileceksiniz.

Kimisi onu Meditech Arnica Jel olarak bilir, kimisi de arnica morluk kremi olarak. Netice itibariyle hepsi aynı olup etken maddesi arnica montana çiçeğinin ekstresidir. Biz internette yaptığımız araştırmalar neticesinde okuduğumuz kullanıcı yorumları ve şikayetleri arasında genel olarak olumlu şeyler gördük. Memnun kalmayanlar da vardı tabii olarak.

Arnica krem nedir?

Arnica montana çiçeği nedir?

Arnica krem, içerisinde arnica montana çiçeği özü başta olmak üzere kadife çiçeği, papatya özü, enginar gibi bitklerin olduğu, morlukların giderilmesinde yardımcı olan bitkisel bir kremdir. Eczanelerde ve aktarlarda satışı yapılan bu ürünün güncel satış fiyatı 39 TL ile 49 TL arasında değişmektedir.

Arnica leke kremini kullanmadan önce lütfen kutuda yer alan içindekiler bölümünü okuyunuz ve sizde yan etkiye sebep olacak bir madde varsa doktorunuza danışmayı ihmal etmeyin. Arnica montana çiçeği yani ayçiçeği türündeki bu çiçek ile alakalı daha fazla bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz. Makale İngilizcedir. Yukarıda arnica çiçeği ile alakalı bir görsel paylaştım.

Çocuklar arnica krem kullanabilir mi?

Evet. Küçüklerin de kullanımı için uygun olan bu ürünü günde 3 defa lekeleri gidermek istediğiniz veya morlukları bitirmek istediğiniz bölgeye yaklaşık 2 dakika masaj yaparak uyguluyorsunuz.

arnica krem kullananlar

Vücudunuzla temas eden her üründe olduğu gibi bu ürünün de yan etkileri sizde görülebilir. Eğer cildinizde kızarıklık, tahriş olma yahut da şişme görülürse doktora danışmanız gerekmektedir. Bazı kişilerde bu durum geçici olsa da kalıcı olma ihtimalini lütfen unutmayınız. O nedenle dermakologunuz varsa ona danışmadan kullanmanızı tavsiye etmiyoruz. Güzellik konuları, kozmetik ürünleri ve dahası için Güzellik kategorisini inceleyebilirsiniz.

Arnica krem kullanıcı yorumları

Şimdilik ürünle alakalı aklıma gelenler bu kadar olup, siz de arnica morluk kremi ile alakalı merak ettiğiniz soruları cevap bölümünden paylaşabilirsiniz. Bu içeriği beğendiyseniz lütfen yorum yapmayı ve sosyal medya hesaplarınızda paylaşmayı unutmayınız.

Bu sorulara cevap vermek ister misiniz?

KONUYA BİR YORUM BIRAK

Cevap yazmak için giriş yapmalısın.

  1. Bunu kullanmadım ama dilersen Origins Ginzing göz kremini deneyebilirsin. Biraz pahalı bir ürün ama memnun kalacağını düşünüyorum.