Sosyal Kaynak Latest Articles

Editör

Astor Turizm şikayetleri nereye yapılır? Astor otobüs firması şikayet hattı

Şanlıurfa’nın en iyi otobüs firmalarından biri olan Astor Turizm ile alakalı zaman zaman yolcular problem yaşayabiliyor. Bu nedenle firma ile alakalı öneri ve şikayetleri firmaya iletmek veya insanlarla yaşadığınız problemleri paylaşmak, firmanın daha iyi hizmet vermesine yardımcı olacaktır.

Astor Turizm şikayetleri nereye yapılır?

Astor Turizm şikayetleri nereye yapılır? Bu konuda öncelikle firmayla iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. Bunun için Türkiye’nin her yerinden 444 66 63 veya 0 850 360 63 63 numaralarından firmaya ulaşabilirsiniz.  Bu yöntemi kullanmak istemiyorsanız dilerseniz “astor@urfaastor.com” adresine email göndererek yaşadığınız problemi iletebilirsiniz.

Yukarıda paylaştığım iki yöntemin dışında da astor şikayetleri paylaşabileceğiniz bir yer bulunuyor. Bu da adamların internet sitesi. Dilerseniz şuraya tıklayarak Astor Turizm’in internet sitesindeki iletişim sayfasına gidebilirsiniz. Bu sayfada sizden istenilen bilgileri girdikten sonra öneri ve şikayetleri paylaşabilirsiniz.

Astor şikayetleri paylaşmanın başka yolları

Eğer diyorsanız ki bu yöntemlerin hiç biri işe yaramadı, sorunum giderilmedi. O zaman firmanın da görebileceği internet sitelerinden şikayetlerinizi halka açık bir şekilde paylaşmaktır. Bunun için Şikayetvar.com ve benzeri siteleri tercih edebilirsiniz.

Dilerseniz Sosyal Kaynak’ın şikayetim var bölümünde yaşadığınız sorunları her gün Sosyal Kaynak’ı ziyaret eden binlerce ziyaretçi ile paylaşabilirsiniz. Umarım yaşadığınız sorunlar giderilir ve tatsız durumlar Urfa’nın en iyi otobüs firmalarından olan Astor Turizm ile bir daha yaşanmaz.

Bu sorulara cevap vermek ister misiniz?

KONUYA BİR YORUM BIRAK

Cevap yazmak için giriş yapmalısın.