Sosyal Kaynak Latest Articles

Editör

Hamza Yazıcı ve sevgilisi Şenay Forbes ile alakalı yapılan iğrenç yorumlar

Bugün onedio.com’da bir haberi okudum. Midem bulandı desem abartmış olmam. Çok Güzel Hareketler Bunlar 2’yi izlemişseniz, orada oldukça sempatik, yetenekli ve hazır cevaplarından anlaşılacağı üzere zeki bir isim olan Hamza Yazıcı’yı görmüşsünüzdür.

Dikkat çekici bir kişiliği var. Boyu ile dikkatleri üzerine çekiyor ve genelde skeçlerde boyu ile alakalı espiriler yapılıyor. Fakat bazı insanlıktan nasibini almamış kişiler boyu nedeniyle kimsenin kendisine sevgili olmayacağını düşünüyor olacak ki Şenay Forbes adındaki genç bir kızla fotoğrafları yayınlanan Hamza Yazıcı hakkında aşağıda paylaşacağım resimdeki yorumda bulunmuş.

Şenay Forbes kaç yaşında
Bunun gibi onlarcası, yüzlercesi bulunuyor. Fakat ben bir tanesini paylaşarak sözü size bırakacağım. Yani bir insan boyu kısa olduğundan dolayı kimseyle arkadaş olamaz mı? Evlenemez mi? Normal olarak tabir edilen (!) insanlar gibi bir hayat yaşayamaz mı?

Ne olmuş yani boyu kısa olmuşsa? Bu ziyniyetten kurtulmamız, kendimizi güncellememiz gerekiyor. Artık 2021 yılındayız, eski kafalardan çıkmamız gerekiyor. İşte o yorum:

hamza yazici senay forbes resimleri

Sözü size bırakıyorum arkadaşlar. Siz ne düşünüyorsunuz? Bence çok yakışmışlar birbirlerine. Kaynak: http://www.sosyalturk.net

Bu sorulara cevap vermek ister misiniz?

KONUYA BİR YORUM BIRAK

Cevap yazmak için giriş yapmalısın.

  1. Şenay Forbes kimdir, kaç yaşında diye merak edenler için şu bilgileri bulabildim. Siz de bildiğiniz diğer bilgileri yorum yaparak paylaşabilirsiniz.

    Şenay Forbes’in tam adı Şenay Elif Forbes’tir. Doğum tarihi 2 Ocak 2000’dir. New York’ta dünyaya geldi. Annesi Türk, babası yabancıdır. 1 erkek kardeşi bulunuyor. Şu anda Hamza Yazıcı ile birlikte Alaçatı’da tatil yapıyor.