Sosyal Kaynak Latest Articles

Editör

Ceyda Yılmazer (heyceyn) kimdir? Kaç yaşında, nereli, boyu, kilosu, sevgilisi

Sosyal medya fenomeni olan Ceyda Yılmazer kimdir başlıklı bu yazımda sizlere İnstagram’da @heyceyn kullanıcı adını kullanan fenomen ile alakalı detayları paylaşacağım.

Ceyda Yılmazer kimdir?

Ceyda Yılmazer, sosyal medya üzerinde “Heyceyn” kullanıcı adını kullanmaktadır. Doğum tarihi 1992 olsa da tam olarak hangi gün ve ayda doğduğu hakkında pek bilgi bulunmuyor. Eski eşinin adı Şehinşah olarak bilinen Ufuk Yıkılmaz’dır. İddia edildiğine göre eşinden şiddet gördüğü gerekçesi ile mahkemeye başvurmuş ve anlaşamadıkları için de 2017 yılında ayrılmışlardır.

Bu olaydan tam 1 yıl önce Atlas isminde bir oğlu olan ceyda yılmazer instagram üzerinden paylaştığı cesur paylaşımlarla günden güne takipçi sayısını arttırmaya devam etmektedir. 5 Kasım 2020 itibariyle 222 binden fazla takipçisi olan fenomen @heyceyn‘i bağlantıya tıklayarak takip edebilirsiniz.

Ceyda Yılmazer kaç yaşında?

Birçok kişi tarafından merak edilen ceyda yılmaz kaç yaşında sorusunun cevabı da aslında doğum tarihinden de anlaşılacağı üzere 28 yaşındadır.

Ceyda Yılmazer ve oğlu Atlas kimdir?

Ceyda Yılmazer, araştırdığımız kadarıyla Twitter’ı kullanmıyor. Kullanıyor olsa bile herkese açık bir şekilde paylaşım yapmıyor yahut başka bir isimle sadece gündemi takip ediyor.

Siz de Ceyda YILMAZER‘i yakından takip ediyor, hakkında daha fazla şey biliyorsanız bu başlık altından cevaplayabilirsiniz.

Bu sorulara cevap vermek ister misiniz?

KONUYA BİR YORUM BIRAK

Cevap yazmak için giriş yapmalısın.

 1. Eski eşi Ufuk Yılmaz yahut da sahne adıyla Şehinşah ile aralarında problem vardı. Ceyda Yılmazer, eski eşinin kendi evinin camlarını kırdığını ve kendisine şiddet uygulandığını söyleyerek emniyete şikayette bulunmuştu. Şimdi ne alemdedirler bilemiyorum. Güzel kız.

  ceyda yilmazer sevgilisi

 2. Canım benim biz seni heyceyn olarak bildik, tanıdık. Seni çok seviyoruz. Hep böyle kal.

 3. Bir ara oğlunu göremediği ile alakalı sosyal medyada günden olmuştu ceyda yılmazer veya sosyal medya adıyla heyceyn. Ne oldu artık görebiliyor mu?

  Heyceyn Ceyda Yılmazer resimleri

  Heyceyn Ceyda Yılmazer resimleri

 4. Ceyda Yılmazer’in mesleği nedir diye merak edenler olabilir kendisi rap şarkıcısıdır. Ayrıca instagram fenomeni olma yolunda ilerliyor. Sürekli pozlar paylaşarak gündemde kalmaya çalışıyor. Seviyorum kendisini. Başarılı bir kadın.

 5. Ceyda Yılmazer’in şarkıları ve çıkardığı albümler

  Bir tane albümü olup albümün adı DEEV’dir.

  Ceyda Yılmazer’in şarkıları

  1. Kıskanç
  2. Dünya’dan Atlas’a
  3. Pirana
  4. Yak Yak Yak
  5. Sayın Türk
  6. Hepsi Benim 2
  7. Plüton
  8. Rec, Play, Pause
  9. Var Arantım
  10. Krang
  11. Ne Varsa Kafamda Var
  12. Satın Alıcazzz
  13. Yerimiz Rahat
  14. Karma
  15. Milyon
  16. U.A.A
  17. Biraz Bira
  18. İstiklal
  19. Güneş Doğarken
  20. Boş
  21. Hadi Görüşürüz
  22. Skit Baltalayıcısı
  23. Nergis TV
  24. Evim
  25. Çok Hızlısın Kanka
  26. Arkadaş
  27. Bahaneleriniz
 6. Bir zamanlar heyceyn 16 yaşında ufuk yıkılmaz ile birlikte olmuş diye epey linç edilmişti. Araştırmadan konuşan çok insan var ülkemizde. Kadın 25 yaşındaydı, çocuğu olduğunda da 26 yaşında. Sonradan evlendiler zaten ama ayrılmaları uzun sürmedi.

 7. Arkadaşım çok güzelsin ya. sıkı bir takipçinim. Seni çok seviyorum canım ceydam.

 8. Ceyda Yılmazer’in oğlu Atlas’ın en son hali bugün instagram üzerinden paylaşıldı. Merak edenler için. 🙂

 9. Şehinşah, geçtiğimiz günlerde tutuklanmış. İLk duyduğumda dedim kesin ceyda yılmazer ile ilgili bir gelişme olmuştur o yüzden tutuklanmıştır. Sonradan gördüm ki tutuklanma gerekçesi olarak cumhurbaşkanına hakaret olduğunu söylediği bir tweet atmış. Ne düşünüyorsunuz?

 10. uzun zamandır gündeme gelmeyen ablamız. acaba yaş ilerledikçe ciddiyet mi artıyor anlamadım ki