Sosyal Kaynak Latest Articles

MERAKLI

ilber Ortaylı Cansu Canan için “Maşallah Şuna Bak” diyerek yürüdü mü?

İlber Ortaylı (74 yaşında), İnstagram’da yayınlanan bir canlı yayın konuğu oldu. Yayını yapan Cansu Canan olup tarih ve gündeme dair bir yayın yapıldı. Gayet keyifli ve güzel bir yayındı. Fakat programın sonunda İlber Hoca yayının bittiğini sanarak kibar bir şekilde Cansu hanıma yürüdü mü yoksa bana mı öyle geldi anlamadım. Yayının bittiğini sanan İlber Hoca “Maşallah şuna bak” dedikten sonra yayın bitiyor. Devamında neler söyledi bilmiyorum. Tabii ki hocanın bir art niyeti yoktur fakat söyleyiş biçimi yüzlerde gülümseme bıraktı. 🙂

Cansu Canan Kimdir?

Bu arada Cansu Canan, 31 yaşında olup, 2020’de Erden Eryüz ile evlendi. Bu evlilikten bir çocukları oldu. Adı Ali Veysel’dir. Tam adı “Cansu Canan Özgen”‘dir. Kendisi televizyon sunucusu, gazeteci ve yazardır. Kitaplarından bazıları Osmanlı’nın Şifreleri, Dalgakıran, Türklerin Serüveni: Metehan’dan Atilla’ya, Fatih’ten Atatürk’e olup son kitabı 2021 yılında çıkartmış olduğu Dalgakıran’dır.  Instagram hesabını buraya tıklayarak takip edebilirsiniz.

Yayını youtube üzerinden yahut da aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.  İlgili bölümü izlemek isterseniz şurada yer alan tweet‘e tıklayabilirsiniz.

Bu sorulara cevap vermek ister misiniz?

KONUYA BİR YORUM BIRAK

Cevap yazmak için giriş yapmalısın.

  1. Kötü bir maksatla söylendiğini zannetmiyorum. İlber Hoca yaşını başını almış bir bilim insanıdır.