Sosyal Kaynak Latest Articles

Zoom personal link name nedir? Join with a personal link name ne demektir?

Arkadaşlar zoom üzerinden eğitim vermeye başlayacağım ancak personal link name ile alakalı sorunlarım var. Birkaç ay önce üyeliğim vardı ancak bilgileri hatırlamıyorum. Acaba bu konuda personal link name nereden alınır, nasıl sıfırlanır yardımcı olabilir misiniz?

Bu sorulara cevap vermek ister misiniz?

KONUYA BİR YORUM BIRAK

Cevap yazmak için giriş yapmalısın.

  1. Personal Link Name türkçeye “Kişisel Bağlantı Adı” olarak çevirilebilir. Zoom’da sizin kişisel kullanıcı bağlantınızdır. Birileriyle görüşme yapacaksanız, o kişilerde bu bağlantının olması gerekiyor. Eğer zoom personal link name’i unuttuysanız sisteme kayıt olurken girmiş olduğunuz mail adresi ile şifremi sıfırla kısmından şifrenizi yenileyerek, sonrasında Profile bağlantısına tıklayarak kendinize özel personal link name oluşturabilir veya mevcut kullanıcı adınızı öğrenebilirsiniz.

  2. Yanlış olabilirim ama personal link name ile personal meeting id aynı şeyler değil. Biri öğretmenler için verilen özel bir bağlantı adı diğeri de herkesin sahip olduğu toplantı numarasıdır.

  3. Bir kere almış olduğumuz kullanıcı adını bir daha değiştirebilir miyiz? Yoksa ilk aldığımızı sürekli kullanmak zorunda mıyız?