Sosyal Kaynak Latest Articles

ÇÖMEZ

Gitti Gidiyor Dolandırıcılığı

Gitti Gidiyor sitesinden ekran kartı aldım 6500TL ye , sitenin sıfır risk diye öğündüğü ve eve kapanmaların olduğu bir dönemde güvenilir bulup ekran kartı aldım, araya bayramda girdi gecikmelide olsa kart geldi, gelen kart resimde satışı yapılan kart değildi, görselde görünen sıfır gibi bir karttı ama gelen kullanılmaktan her yeri çok kötü görünen  resimde çift fan olup gelende ise tek fan olan ve fan koruması olmayan bir karttı, ben kartı görür görmez eyvah dolandırıldım dedim, kart görselle aynı değil diye iade ettim, iade işlemleri başladı  en son bana paranız bankaya 3-5 iş günü içinde iade edilecek derken bir gün bir baktım karşı tarafta bu benim gönderdiğim kart değil diye itiraz etmiş. site benim iade sebebimi dikkate almadı karşı tarafı haklı gördü. bir çok defa itiraz edip çağrı oluşturdum, bana bir çok bahaneler sundular, yok geri iade edilmez miş ve bunun gibi bir sürü bahane.

Sonuçta gitti gidiyor sitesi destekli 6500 TL dolandırıldım, site bu konuda hiç bir açıklamada yapmadı geri iade ettiğim kart bir daha geride gelmedi, tüketici korumada aranızda bir sözleşme oluşturmamışsınız dedi, benim şikayetimi red etti. Merak ediyorum sıfır risk diyen bu site nasıl bir delil gördüde beni dolandırıcı olarak nitelendirdi. diğer türlü dolandırıcılara destek olup benim 6500tl mi elimden aldılar.

ben her şeyden önce Allaha Havale ettim, hakkımı yiyen gittigidiyor sitesi inşallah batar yine benim hakkımın yenmesine karar verenlerde sürünürler,  kendilerini hakim olarak karar verici olarak görenler aynı haksız kararlara çarptırılırlar.

bu konuda bilmem nasıl yardımcı olursunuz, veya benim fazla zarar görmeyecegim ve haklının haksızın anlaşılabileceği bir yol varsa bana bu konuda bir yol göstermenişzi rica ederim.

Saygılarımla.

Metin AKDEMİR

Bu sorulara cevap vermek ister misiniz?

KONUYA BİR YORUM BIRAK

Cevap yazmak için giriş yapmalısın.