Sosyal Kaynak Latest Articles

ANKET
Editör

Hande Nur Tekin kimdir? Gönül Dağı Mihriban kaç yaşında, nereli?

Anket sonuçları

100%Mihriban Rıfat'a iyi gelecek ( 16 kişi )
0%Mihriban Rıfat'ı çok üzecek
0%Köyden kurtulmak için Rıfat'la evlendi
Katılımcı sayısı: 16 kişi

Görüşünü belirt, ankete katıl...

Gönül Dağı dizisi oyuncuları arasına yeni katılan Mihriban karakterini Hande Nur Tekin canlandırıyor. Hande Nur Tekin’in oynadığı diziler hangileridir diye baktım. Bu ilk projesiymiş. Başarılarını dilerim. Fakat hakkında pek bilgi bulamadım.

Hande Nur Tekin kimdir?

Lütfen aramızda hande nur tekin kimdir, kaç yaşında, nereli gibi soruların cevaplarını bilenler varsa paylaşabilir mi? Ben bazı sitelerde 22 yaşında olduğunu okudum. Eğer yaşı doğruysa doğum yılı 2000 olur fakat burcu nedir tam doğum tarihi paylaşılmadığından bilmiyorum.

İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünden mezun olmuş. Bir insan 7 yaşında okula başlar, 12 yıl zorunlu eğitimi tamamlarsa 19 yaşında üniversiteye giriş yapmış olur. Bildiğim kadarıyla tiyatro bölümü de 4 yıllık bir eğitim süreci gerektiriyor.

Eğer 6 yaşında başlamamış, okuldan mezun olur olmaz gönül dağı dizisinde rol almışsa Hande Nur Tekin en az 23 yaşındadır. Bu da bize doğum tarihinin 19999 olduğunu gösterir. Tabii sınıf tekrarının da olmaması gerekiyor. 🙂 Yine de en doğru bilgi annesi, babası ve yakın çevresindedir.

Hande Nur Tekin’in sevgilisi

Instagram’da (@handenurtekn) paylaştığı hikayelerde Fırat Kırca adında biriyle sevgili olduklarını görüyoruz.  Gönül Dağı oyuncuları arasına dahil olduktan sonra sosyal medya hesaplarından “Çok güzelsiniz”, “Gönül dağımıza hoşgeldiniz”, “Umarım Rıfat’ı üzmezsin, ona iyi gelirsin” gibi onlarca mesaj yazılmış.

Bu sorulara cevap vermek ister misiniz?

KONUYA BİR YORUM BIRAK

Cevap yazmak için giriş yapmalısın.

  1. Mihriban’a helal olsun. Meryem gibi yapmayacak gibi görünüyor. Nankörlüğün mihribanda olacağını hiç düşünmüyorum.

  2. Abi yemin ederim biliyordum. Mihraban’ın Rıfat’ı iyileştireceğini biliyordum. Temiz anadolu insanı işte. Kaynanası ona kötü davransa bile içine atıp, saygısızlık yapmadı. En sonunda ise kaynanası utandı yaptıklarından. Kazanan yine iyilik oldu. Helal olsun.