Sosyal Kaynak Latest Articles

MERAKLI

Gelsin hayat bildiği gibi dizisi final mi yapacak? Bitiyor mu?

Bugün Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinin -ki biz ona GHBG diyoruz- bugün 16. bölümünü izledim. Diziyi ilk bölümünden itibaren hiç kaçırmadan izliyorum. Fakat sanki biraz senaryo problemi yaşıyorlar gibi geldi.

Bu da aklıma direkt olarak acaba gelsin hayat bildiği gibi dizisi final mi yapıyor sorusunu getirdi. Umarım olmaz. Dizi gerçekten severek takip ettiğim ender dizilerden biridir. Bir diğer dizim de TRT’de yayınlanan Gönül Dağı dizisidir.

Bu iki diziyi de severek ve beğenerek takip ediyorum. Şimdilik henüz GHBG dizisinin final yapmasıyla alakalı bir açıklama yapılmamış olsa da sanki senaryoda tıkanıyorlar gibi hissettim.

Bu konuda siz ne düşünüyorsunuz? Sizce yakında final yapar mı?

Bu sorulara cevap vermek ister misiniz?

KONUYA BİR YORUM BIRAK

Cevap yazmak için giriş yapmalısın.

  1. Sizce bu haftaki bölüm nasıldı? Bu bölümde de biraz daha final havası hissetmediniz mi? Bence yakında diziyi bitirecekler. Dizinin ne kadar güzel veya kaliteli olması önemli değil. Eğer para kazandırmıyorsa TV’de yayınlamazlar. Bu kadar net.

  2. bencede final yapacak çünkü artık saçmalamaya başladılar. songül ile sadi ikilisi bile bu şekilde bir bölüm finali yaptıysa birkaç bölüm sonra gelsin hayat bildiği gibi final yapar. imzamı basarım buraya.

  3. 2 karakter diziden ayrıldı. Kabul ediyorum. Bu karakterler ana karakterler değildi fakat oyuncularda ayrılıklar başladıysa dizinin final yapması da yakındır. Şahsen final yapmasını istemiyorum. Fakat görünen köy de yakındadır diye bir kemal sunal lafı vardı.

  4. Eğer kanal para getirmiyor düşüncesiyle diziyi bitirmezse bence daha ömrü var dizinin. Henüz Mert, babasının Sadi Payaslı olduğunu öğrenecek. Songül, babasının intikamını alacak. Gelincikler ile Kelebekler kardeşçe yaşamayı öğrenecek. Olacak da olacak. Yani en azından bu sezonu çıkartırız.

  5. Sevgili arkadaşlar geçen hafta gelsin hayat bildiği gibi yeni bölümü yayınlanmayınca birçok kişi final mi yaptı ya da erken final nedeni nedir diye google da aramaya başladı. Öyle bir şey yok. Dizi final yapmadı. Sadece yılbaşı programı nedeniyle yeni bölüm yayınlanmadı. Yarın yani 12 Ocak 2023’de yeni bölümü her zamanki yerinden izleyebilirsiniz.