Sosyal Kaynak Latest Articles

ÇÖMEZ

Cinsi Bozuk film yorumları (2019)

2019’da gösterime giren cinsi bozuk filmi bugün sosyal medyada karşıma çıkan “şeytan” sahnesi videosu nedeniyle izlediğim bir filmdi. Filmin senaristi ve yönetmeni Bilal Kalyoncu’dur. Oyuncuları arasında Barbaros Dikmen, Doğa Konakoğlu, Belinay Sandikçi, Nora Tokhosepyan gibi isimler yer almış.

Doğrusunu söylemek gerekirse birkaç sahnesi hariç film tam anlamıyla bir zaman kaybı. Şimdiye kadar izlediğim en kötü filmlerden biridir diyebilirim. Kabul ediyorum. Ortada bir emek var. Oyuncular izleyiciyi güldürmeye çalışmış fakat çok fazla absürtlüğe yer verildiği için bana geçmedi. Çorumlu amirin böyle bir sahnede rol almasını da ayrıca kınıyorum.

Baştan sona kadar bel altı espiriler, çocukların duymaması gereken replikler, bol bol küfürler dizinin her yerinde yer almış. Kesinlikle çocukların yanında izlenmemelidir diyerek sözlerimi burada noktalamak istiyorum.

Bu sorulara cevap vermek ister misiniz?

KONUYA BİR YORUM BIRAK

Cevap yazmak için giriş yapmalısın.

  1. Yani filmde rol almış oyuncuların emeklerine sağlık ama hayatımda böyle saçma bir film görmedim. O ne biçim bir senaryo o ne biçim bir hikaye. Yönetmen de mi problem başkalarında mı anlamadım. Yazık olmuş onca emeğe.