Sosyal Kaynak Latest Articles

MERAKLI

Hızlı ve Öfkeli 10 Filmi yorumları ve eleştirileri (2023) 1080p Fragman izle

Hızlı ve öfkeli filminin ilk filmini izlediğim zamanı ve mekanı hatırladım. 2002 yılıydı. İstanbul’da bir sinema salonunda izlemiştim. Bağcılar’da bir yerdi. Şimdi halen var mıdır bilmiyorum. Film 2001 yılında çıkmış olmasına rağmen ben anca 2002 yılında izleyebilmiştim. Öğrenciydik tabi. Öyle ha deyince para çıkmıyordu cebimizden.

Şimdilerde hızlı ve öfkeli filminin 10. filmi gösterime girecek. Daha doğrusu 13. filmi desek daha doğru olacak çünkü 2003 yılında Turbo-Charged Prelude adında bir kısa film, sonrasında 2009 yılında Los Bandoleros adında bir başka kısa film ve 2019 yılında ise Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw adında başka bir film çıkmıştır. Bu nedenle 2023 yılında çıkacak olan film için hızlı ve öfkeli 13 yerine, 10 diyoruz.

Galiba aksiyon sevenlerin 2023 yılında izleyecekleri en iyi filmlerden biri olacaktır. NTV’de okuduğum bir habere göre serinin son filmi 19 Mayıs Mayıs 2023’de gösterime girecektir. Şimdiden sabırsızlanıyorum.

Bu başlık altında dileyenler hızlı ve öfkeli filmi ile alakalı görüşlerini dile getirebilirler.  Yukarıda paylaştığım görsel hızlı ve öfkeli film serisinin sevilen oyuncularından Paul Walker ile Vin Diesel’in ortak bir sahnesidir.

Bu sorulara cevap vermek ister misiniz?

KONUYA BİR YORUM BIRAK

Cevap yazmak için giriş yapmalısın.